Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Jesienne warsztaty dla seniorów

Jesienne warsztaty dla seniorów
Zobacz więcej zdjęć »
Szukasz pomysłu na jesienną dekorację do domu? Chcesz przygotować niebanalny upominek dla bliskich? W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na kolejne spotkanie kreatywne dla seniorów, podczas którego szklane słoiki zamienią się w klimatyczne lampiony. Wstęp wolny.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na comiesięczne warsztaty kreatywne dla seniorów. To okazja, żeby połączyć twórcze działania i możliwość spotkania się z osobami o podobnych zainteresowaniach z okolicy. Podczas zajęć, które odbędą się już w najbliższą sobotę powstaną wielokolorowe lampiony w stylu zero waste. Do ich wykonania posłużą puste szklane słoiki, których nie brakuje w każdym domu. 

Za pomocą specjalnych farb i ozdób uczestnicy wykonają na szklanych naczyniach dekoracje. Będzie można puścić wodzę fantazji i namalować dowolny wzór. Może być to zdobienie nawiązujące do zbliżającej się zimy, czy świąt Bożego Narodzenia lub abstrakcyjne kształty. Dzięki temu każdy przedmiot będzie inny i odzwierciedli gust twórcy. 

Kreatywne spotkania dla seniorów w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz to doskonała okazja, żeby własnoręcznie wykonać niepowtarzalne przedmioty i spędzić czas z osobami w podobnym wieku. 

Kolejne spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się w sobotę 9 grudnia. Wtedy ze szklanych butelek, kawałków materiałów i ozdób powstaną kolorowe świąteczne figurki w kształcie choinek, Mikołajów czy Dziadków do orzechów.  

Listopadowe spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 18 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W warsztatach można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »