Kultura, sztuka » Kultura

Jest już nowa strona Beskidzkiej Agencji Artystycznej

Jest już nowa strona Beskidzkiej Agencji Artystycznej
Zobacz więcej zdjęć »
Miło nam poinformować, że Beskidzka Agencja Artystyczna uruchomiła nową stronę internetową. Na stronie znaleźć można opis działań Agencji i galerię zdjęć.

Agencja istnieje na rynku od 2000 r. i specjalizuje się w sprzedaży spektakli teatralnych, głównie dla młodzieży szkolnej. Za najważniejszy cel stawia sobie zadowolenie swoich widzów, dlatego też wszystkie pozycje to pełne przeniesienia teatralne wielu teatrów zawodowych z całej Polski, wymagające odpowiednich warunków scenicznych i technicznych.

Przedstawienia są pełnoobsadowe, z dużą scenografią i zawsze na odpowiednim poziomie artystycznym. Zapraszamy do najbliższych, dużych ośrodków kultury, posiadających odpowiednio dużą scenę i dysponujących niezbędnym do prezentacji spektakli zapleczem.

Agencja organizuje cykliczne warsztaty teatralne i muzyczne, odbywające się na terenie szkoły, prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Agencja zajmuje się również organizacją kursokonferencji, integracyjnych spotkań zakładowych, szkoleń, bankietów, bali sylwestrowych i maturalnych, studniówek, kinderbali, wesel itd. Zapewnia zawodowe zespoły muzyczne, D.J., kabarety, wodzirejów, hostessy oraz obsługę techniczną imprez i bazę noclegową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bajtekserwis

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »