Firma » Biznes

Jewgienij Kasperski wybrany Biznesmenem Roku przez Amerykańską Izbę Handlową w Rosji

Jewgienij Kasperski wybrany Biznesmenem Roku przez Amerykańską Izbę Handlową w Rosji
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, z przyjemnością informuje, że Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy, został wybrany biznesmenem roku przez Amerykańską Izbę Handlową w Rosji.

„Otrzymanie tak ważnego wyróżnienia to dla mnie ogromny zaszczyt” – powiedział Jewgienij Kasperski. „Niezwykle cenimy sobie naszą współpracę z Amerykańską Izbą Handlową w Rosji, która od 2009 roku – od czasu gdy zostaliśmy partnerami - układa się bardzo dobrze. Jestem przekonany, że w przyszłości Kaspersky Lab osiągnie jeszcze większe sukcesy, ponieważ jako firma wiemy, że musimy nieustannie ciężko pracować, aby oferować naszym klientom najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie bezpieczeństwa IT”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Oficjalna ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 19 maja 2011 r. w hotelu Lotte w Moskwie i skupiła ponad 200 dyrektorów firm, polityków oraz przedsiębiorców. Wśród gości znaleźli się John Beyrle, Władimir Mołczanow, Boris Titow, Aleksiej German oraz wiele innych osobistości. Wyróżnienia przyznano w sześciu kategoriach: Firma Roku, Biznesmen Roku, Wyróżnienie za Przedsiębiorczość, Przyjaciel Izby, Współprzewodniczący Komitetu Roku oraz Nagroda Przewodniczącego Amerykańskiej Izby. Laureaci zostali wybrani przez Zarząd Amerykańskiej Izby Handlowej, który przyznał Jewgienijowi Kasperskiemu tytuł Biznesmena Roku w uznaniu za jego wybitne osiągnięcia.             

 

Informacje o Amerykańskiej Izbie Handlowej w Rosji

Amerykańska Izba Handlowa w Rosji jest stowarzyszeniem utworzonym w celu promowania interesów swoich członków. W ramach swej działalności współpracuje z rosyjskim rządem w zakresie kluczowych instrumentów reform, takich jak kodeks podatkowy Federacji Rosyjskiej, regulacje dotyczące bezpośrednich inwestycji zagranicznych oraz przepisy celne. Amerykańska Izba rozszerzyła zasięg swojej polityki poprzez ustanowienie stałego przedstawicielstwa w Waszyngtonie. Dzięki udzielanemu poparciu oraz dużemu zaufaniu, jakim cieszy się ta organizacja, zrzeszone w niej firmy mogą być pewne, że ich problemy zostaną wysłuchane przez odpowiednie osoby decyzyjne zarówno w Waszyngtonie, jak i Moskwie. Od 1994 roku Amerykańska Izba odnotowała ponad 600 procentowy wzrost i obecnie zrzesza ponad 800 firm w Rosji.    

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »