Technologie » Komputery

Kaspersky Innovation Hub zaprasza startupy technologiczne do udziału w swoim programie

Kaspersky Innovation Hub zaprasza startupy technologiczne do udziału w swoim programie
Zobacz więcej zdjęć »
Kontynuując działania w ramach Open Innovation Program – którego celem jest umożliwianie współpracy z innowacyjnymi startupami technologicznymi – Kaspersky Innovation Hub ogłasza drugie zaproszenie do udziału w swoim programie.

Zgłoszenia mogą dotyczyć zarówno zespołów, jak i indywidualnych projektów obejmujących tworzenie rozwiązań z pogranicza cyberbezpieczeństwa.

Autorzy najlepszych inicjatyw technologicznych zostaną zaproszeni do udziału w projektach pilotażowych, podczas których firma Kaspersky będzie pracowała wspólnie ze startupami nad rozwojem ich produktów z możliwością globalnej promocji. Wybrane startupy będą mogły również skorzystać z mentoringu technicznego i biznesowego, a te, które przejdą przez etap projektu pilotażowego, będą miały dostęp do partnerów w kanale dystrybucji firmy Kaspersky (w tym dystrybutorów i odsprzedawców) oraz klientów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jest to już drugie globalne zaproszenie Kaspersky Innovation Hub skierowane do startupów. Podczas pierwszej rundy w 2019 r. firma Kaspersky otrzymała 258 zgłoszeń z 49 krajów na całym świecie. Spośród 12 zakwalifikowanych do finału startupów, które podczas wydarzenia Demo Day w Mediolanie zaprezentowały swoje pomysły przed złożonym z ekspertów jury, wyłoniono 4 zwycięzców w następujących kategoriach: Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT), transport, blockchain oraz technologia ochrony przed oszustwami. Zwycięskie zespoły otrzymały szansę współpracy z firmą Kaspersky w zakresie wspólnych projektów biznesowych oraz wprowadzania swoich produktów na rynek przy wsparciu rozpoznawanej na świecie marki w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Opracowane produkty zostały również włączone do portfolio firmy, odzwierciedlając oparte na współpracy podejście do rozwoju innowacyjnych rozwiązań.

W tym roku startupy mogą wziąć udział w otwartych konkursach zorganizowanych przez Kaspersky Innovation Hub oraz F6S – czołową na świecie platformę innowacji korporacyjnych. W ramach dążenia do nieustannego doskonalenia usług i spełniania potrzeb klientów firma Kaspersky opracowała konkursy dla zespołów pracujących nad zaawansowanymi projektami w dziedzinach: wszechstronna ochrona (ochrona rodziny, bezpieczeństwo domu, prywatność) oraz gry.

Zgłaszać mogą się startupy, które posiadają już osobowość prawną, produkt lub prototyp, jak również kilka zrealizowanych zamówień lub trwających projektów pilotażowych. Ocena techniczno-biznesowa i analiza w zakresie możliwości inwestycyjnych zostanie dokonana przez zespół Kaspersky – przy pomocy produktu F6S Corporate Innovation Analyst Insights – z uwzględnieniem możliwości proponowanych produktów lub technologii w zakresie rozwiązywania konkretnych przypadków użycia cyberochrony. Podczas procesu selekcji eksperci będą zwracali również uwagę na gotowość i zainteresowanie współpracą z Kaspersky Innovation Hub z myślą o poprawie globalnego krajobrazu cyberbezpieczeństwa.

Cieszymy się, że możemy ogłosić kolejne zaproszenie skierowane do innowacyjnych startupów oraz wspierać rozwój nowych działalności biznesowych, umożliwiając im ocenę oraz rozwój ich rozwiązań. Łącząc siły, możemy udoskonalić nasze technologie i wspólnie spełnić potrzeby w zakresie bezpieczeństwa z większą precyzją i skutecznością, jak również wspierać istotę cyberodporności. Open Innovation Program udowodnił już, że stanowi wartościową inicjatywę, nie tylko dla młodych startupów technologicznych, ale również dla naszych klientów, i cieszymy się, że możemy kontynuować pracę w tym kierunku – powiedział Witalij Mzokow, dyrektor Innovation Hub w firmie Kaspersky.

Sean Kane, dyrektor generalny F6S, dodał: Platforma F6S jest globalnym liderem w zakresie wspierania innowacji w 4 000 firmach i szczególnie cieszy nas współpraca z firmą Kaspersky jako głównym partnerem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. F6S pozwala startupom technologicznym osiągać realne zyski i rosnąć. Cieszymy się, że możemy pomóc firmie Kaspersky włączyć do jej portfolio produktów najlepsze startupy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Wybrane startupy zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich projektów przed jury podczas tegorocznego wydarzenia Demo Day, które odbędzie się w Mediolanie w dniach
27-28 maja.

Aby uzyskać dalsze szczegóły oraz zgłosić swój udział w konkursie, należy wejść na stronę https://kas.pr/vtk2. Termin dokonywania zgłoszeń online upływa 30 kwietnia 2020 r.

Informacje o F6S

F6S to licząca 3,5 miliona członków społeczność, dzięki której startupy na całym świecie otrzymują wsparcie w rozwoju swojej działalności. F6S napędza innowacje w ponad 4 000 organizacji, umożliwiając weryfikację koncepcji, partnerstwa, fuzje i przejęcia firmom oraz startupom technologicznym. Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.f6s.com/online/corporate-innovation-software.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »