Technologie » Komputery

Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży cyberbezpieczeństwa w 2017 r.

Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży cyberbezpieczeństwa w 2017 r.
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab utrzymał najwyższą pozycję w najnowszym rankingu TOP3 opierającym się na wynikach niezależnych testów rozwiązań cyberbezpieczeństwa przeprowadzonych w 2017 r.

Produkty Kaspersky Lab uzyskały pierwsze miejsce aż 72 razy na 86 testów i przeglądów oraz uplasowały się w pierwszej trójce w 91% testów.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Według rankingu TOP3 Kaspersky Lab od pięciu lat jest najczęściej testowanym i nagradzanym producentem rozwiązań bezpieczeństwa na rynku. Wyniki te odzwierciedlają możliwości zabezpieczania użytkowników przed znanymi, nieznanymi i zaawansowanymi zagrożeniami przy użyciu czołowych technologii bezpieczeństwa.  

Na podstawie niezależnych ocen przeprowadzanych przez uznane na świecie laboratoria testowe ranking TOP3 firmy Kaspersky Lab umożliwia regularne monitorowanie wyników uzyskiwanych przez produkty tworzone przez czołowych producentów i przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W tym celu analizuje się, jak różne produkty na rynku wypadają w porównaniu z innymi w niezależnych przeglądach. Mierzona jest zdolność producentów w zakresie uzyskiwania wysokich wyników w testach — każdy producent jest oceniany w oparciu o liczbę uzyskanych pozycji w pierwszej trójce w porównaniu z liczbą testów, w których uczestniczył.   

Dla budowania rankingu TOP3 brane są pod uwagę wyłącznie transparentne testy, co zapewnia uczciwość i bezstronność. Uwzględniane są testy przeprowadzane m.in. przez takie laboratoria jak AV-TEST, SELabs, MRG Effitas czy AV-Comparatives — wszystkie znane z doskonałej jakości i neutralności. Produkty testowano w różnych systemach operacyjnych w zakresie ich możliwości ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, oprogramowaniem ransomware, exploitami, finansowym szkodliwym oprogramowaniem oraz innymi zagrożeniami, jak również pod względem współczynników fałszywych trafień (nieprawidłowe wykrywanie zagrożeń w niezainfekowanych obiektach).     

W 2017 roku Kaspersky Lab wziął udział w większej liczbie niezależnych testów niż jakikolwiek inny producent z branży — łącznie w 86 testach — podczas gdy jego najbliższy rywal uczestniczył w 68 testach. Produkty firmy uplasowały się w pierwszej trójce (TOP3) w 91% testów, w jakich uczestniczyły – wynik, któremu nie dorównał żaden inny producent z branży (najbliższy rywal zdobył jedno z miejsc w pierwszej trójce w 72% przypadków). 

Przewaga technologiczna oraz wiedza ekspercka w zakresie cyberbezpieczeństwa leżą u podstaw wszystkiego, co robimy. Dzięki naszemu unikatowemu podejściu łączącemu ludzką inteligencję z zaawansowaną, autorską technologią nieustannie rozwijamy nasze produkty w celu zapewnienia ochrony naszym klientom przed znanymi, nieznanymi i wymagającymi cyberzagrożeniami. Nasza czołowa pozycja w rankingu TOP3, piąty rok z rzędu, jest dowodem na to, że Kaspersky Lab potrafi oferować najlepszą na rynku ochronę dla swoich klientów – niezależnie od tego, czy są to duże przedsiębiorstwa, czy osoby indywidualne – powiedział Timur Bijaczujew, dyrektor ds. badań nad ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem, Kaspersky Lab.

Najnowszy ranking TOP3 wraz ze szczegółowym opisem metodologii znajduje się na stronie https://kaspersky.pl/top3.

Rankingi z poprzednich lat są dostępne na stronach:

·         https://r.kaspersky.pl/top3_2016,

·         https://r.kaspersky.pl/top3_2015,

·         https://r.kaspersky.pl/top3_2014,

·         https://r.kaspersky.pl/top3_2013.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »