Technologie » Internet

Kaspersky Lab Polska uruchamia SecureList.pl - portal poświęcony bezpieczeństwu internetowemu

Kaspersky Lab Polska uruchamia SecureList.pl - portal poświęcony bezpieczeństwu internetowemu
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska uruchamia nowy polskojęzyczny serwis zawierający informacje z zakresu bezpieczeństwa IT - SecureList.pl. Portal zastępuje popularną stronę VirusList.pl, wprowadzając nowe sekcje, możliwość obserwowania aktywności cyberprzestępców i bardziej przystępne treści.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowa odsłona serwisu Kaspersky Lab oferuje najświeższe informacje na temat zagrożeń internetowych i metod walki z nimi. Strona zawiera sekcje poświęcone artykułom analitycznym, rozbudowany blog ekspertów, encyklopedię bezpieczeństwa IT oraz opisy szkodliwego oprogramowania, jak również obszerny słownik pojęć.

Jedną z nowości wprowadzonych na stronie SecureList.pl jest sekcja „Statystyki zagrożeń na żywo”, w której można na bieżąco śledzić aktywność szkodliwych programów i cyberprzestępców na całym świecie. W sekcji tej użytkownik może wybrać kraj, rodzaj śledzonych zagrożeń, okres obserwacji oraz formę prezentacji danych (mapa, wykresy oraz lista). Statystyki zagrożeń są dostępne pod adresem http://securelist.pl/statistics.html. 
 
„SecureList.pl łączy informacje o szkodliwym oprogramowaniu oraz wszelkich innych zagrożeniach internetowych i powstaje na bazie fachowej wiedzy czołowych specjalistów w branży bezpieczeństwa IT” – mówi Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami, Kaspersky Lab Polska. „Gwałtowny wzrost liczby i różnorodności zagrożeń, na jakie wszyscy są obecnie narażeni, stymuluje nas do dostarczania użytkownikom internetu informacji i profesjonalnych analiz problemów związanych z bezpieczeństwem. Uruchamiając SecureList.pl, dajemy wszystkim dostęp do tych informacji, odchodząc jednocześnie od ciężkiego, akademickiego stylu strony VirusList.pl i oferując czytelnikom atrakcyjniejszy, interaktywny serwis”.   

Nowa strona jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników internetu pod adresem www.securelist.pl.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »