Kultura, sztuka » Kultura

Kingston Technology wspiera Film Spring Open 2018 podczas plenerów

Kingston Technology wspiera Film Spring Open 2018 podczas plenerów
Zobacz więcej zdjęć »
Kingston Technology Company Inc., największy na świecie producent pamięci i rozwiązań technologicznych, pojawi się na Film Spring Open 2018 podczas plenerów organizowanych w Krakowie w dniach 17-26 października.

Plenery Film Spring Open to interdyscyplinarne warsztaty filmowe skierowane do studentów, absolwentów, artystów, producentów, programistów i techników, dotyczące przyszłości sztuki audiowizualnej. Jest to podejście oparte na strategii „uczenia się przez pracę”. Uczestnicy pracują w profesjonalnych warunkach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki partnerom technologicznym, takim jak Kingston, mają do dyspozycji sprzęt wartości ponad 7 000 000 zł. Motywem przewodnim tegorocznej edycji plenerów jest Nowy Model Produkcji, czyli zmiany w branży filmowej i nowe technologie.

„Najnowsze rozwiązania technologiczne dostarczają filmowcom zupełnie nowe możliwości i sposoby, przy pomocy których mogą przekazywać swoją artystyczną wizję na ekran” – mówi Michał Bocheński,  Business Development Manager Kingston w Polsce. – „Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy wspierać takie projekty jak Film Spring Open. To dla nas zupełnie nowy kierunek i szansa na wsparcie młodych ludzi, których pasją jest sztuka” – dodaje.

 

Głównym punktem programu październikowego Spring Film Open będzie Sympozjum, które odbędzie się w dniach 20-21.10.2018. W tym czasie na uczestników czekają spotkania z gośćmi specjalnymi, wykłady i prezentacje. Firma Kingston będzie tam obecna ze swoim stoiskiem, na którym zostaną zaprezentowane karty pamięci microSD i SD. Film z zeszłorocznej edycji Sympozjum nowego modelu produkcji można zobaczyć TUTAJ.

 

Kingston wspierał już inicjatywę Film Spring Open w poprzednich latach, a także w tym roku podczas odbywającej się w Görlitz, wakacyjnej edycji warsztatów, dostarczając filmowcom swoje niezawodne rozwiązania. Do dyspozycji entuzjastów branży filmowej i kinematografii trafiło ponad 30 kart z serii Canvas, a także wysokiej jakości dyski SSD.

 

Niezawodna linia kart pamięci Canvas pozwala użytkownikom i twórcom na wybór najlepszego dostępnego nośnika pamięci. Karty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać niezawodność oraz wydajność potrzebną do realizacji dowolnego projektu. Przetestowane pod względem wytrzymałości, karty pamięci Canvas sprawdzą się w każdej sytuacji. Seria zawiera trzy formaty, tj. Canvas Select™, Canvas Go!™ oraz Camvas React™. Karty Flash Canvas posiadają dożywotnią gwarancję, darmowe wsparcie techniczne i legendarną już jakość Kingston.

 

Więcej informacji o firmie Kingston:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory 

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnology 

Twitter: https://twitter.com/KingstonTech 

Instagram: https://instagram.com/kingstontechnology/ 

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston 

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts 

 

Informacje o firmie Kingston Digital Inc.

Kingston Digital Inc. („KDI”) to produkująca urządzenia pamięci flash spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., największego na świecie producenta pamięci i rozwiązań technologicznych. Założona w 2008 roku firma KDI ma siedzibę w Fountain Valley w Kalifornii.

 

#  #  #

Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowaymi znakami towarowymi Kingston Technology Corporation. IronKey to zarjestrowany znak towarowy Kingston Digital, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kingston Technology
http://www.kingston.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »