Rozrywka i wypoczynek » Sport

Klasyki Mistrzostw Świata FIFA

Klasyki Mistrzostw Świata FIFA
Zobacz więcej zdjęć »
Przez lata klasyki Mistrzostw Świata FIFA, były częścią legendy i nostalgicznych rozmów opartych na zamazanych wspomnieniach.

Teraz, nareszcie odkrywamy na nowo i pokazujemy najlepsze mecze Mistrzostw Świata FIFA. W najbliższych miesiącach ESPN Classic pokaże całą masę najlepszych spotkań, zaczynając w tym miesiącu od takich hitów jak: finał  Anglia – Niemcy z 1966 roku, podczas którego każdy Anglik nadal zachwyca się wynikiem.

Dla reszty świata to był po prostu bardzo ciekawy mecz piłki nożnej z dużą ilością bramek. Sensacyjny półfinał Francja – Niemcy z 1982 roku, to jedno z najbardziej dramatycznych i kontrowersyjnych spotkań w historii Mundialu. Stylowo grająca Francja trafia na brutalnych, ale efektywnych Niemców. Mecz Holandia – Niemcy z 1974 to z kolei niesamowity i od pierwszego gwizdka dramatyczny finał Mistrzostw Świata. Karny w pierwszych minutach to powód niezwykłej walki do samego końca. Te wszystkie fascynujące spotkania, w poprawionej jakości już w styczniu, na antenie ESPN Classic!

Zapraszamy od 6 stycznia, o godz. 21:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »