Dom » Budownictwo

Kłopotliwy sezon grzewczy rozpoczęty – poznaj proste i skuteczne rozwiązania od STIEBEL ELTRON

Kłopotliwy sezon grzewczy rozpoczęty – poznaj proste i skuteczne rozwiązania od STIEBEL ELTRON
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczynający się sezon grzewczy będzie bardzo trudny dla wielu gospodarstw w Polsce i Europie. Rosnące ceny gazu i utrudniona dostępność do węgla, przyniosą kłopoty niejednemu Polakowi.

Coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą zapewnić właściwy komfort cieplny w naszych domach oraz mieszkaniach. STIEBEL ELTRON w swojej ofercie posiada skuteczne urządzenia i rozwiązania, które pomogą poradzić sobie z tym problemem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguSTIEBEL ELTRON to ceniony na rynku producent techniki domowej i urządzeń, wykorzystujących energię
odnawialną. Firma
w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cieszą się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. Flagowym produktem są zarówno pompy ciepła ale również inne urządzenia, wpływające na komfort cieplny budynków. Są to między innymi piece akumulacyjne, grzejniki
i konwektory elektryczne
, które są idealnym rozwiązaniem na rozpoczynający się sezon grzewczy.

Konwektor – skuteczny, elektryczny ogrzewacz pomieszczeń

STIEBEL ELTRON posiada bogaty wybór konwektorów grzewczych, które charakteryzują się przede wszystkim prostym montażem i jeszcze prostszą obsługą. Temperatura w pomieszczeniu może być regulowana
za pomocą wygodnego pokrętła wyboru.
W dzisiejszych czasach to bardzo dobra i skuteczna alternatywa
dla tradycyjnych urządzeń grzewczych.

Wszystkie dostępne konwektory posiadają odporną, metalową obudowę. Mimo to, nie są one ciężkie, dzięki czemu można je łatwo przenieść w dowolne miejsce. Ogromną zaletą konwektorów elektrycznych jest szybkość nagrzewania – wystarczy włączyć, a po chwili dostarczy przyjemne ciepło.

Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM M-F. To wyjątkowe wyposażono w grzałki rurkowe, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz praktyczne uchwyty i nóżki z kółkami, pozwalające na mobilność urządzenia. Ponadto konwektor posiada przełącznik wahadłowy na wypadek upadku oraz czujnik temperatury bezpieczeństwa.

·        Odkryj konwektor CWM 1500 M-F od STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktu:
https://bit.ly/3r606cn

·        Sprawdź pozostałe konwektory STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktów:
https://bit.ly/3xSrzCd

 

Bądź gotowy na sezon grzewczy. Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają
o komfort w Twoim domu.

Więcej na: www.stiebel-eltron.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »