Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Klorane balsam na bazie Masła Mangowego

Klorane balsam na bazie Masła Mangowego
Zobacz więcej zdjęć »
Odżywczy balsam ułatwiający rozczesywanie uzupełnia działanie szamponu w rytuale dla pięknych włosów.

Balsam na bazie masła mangowego przeznaczony do suchych włosów. Odżywia, dodaje sprężystości oraz ułatwia rozczesywanie bez obciążania włosów.

Balsam do włosów suchych odżywiający i ułatwiający rozczesywanie. Balsam na bazie masła mangowego, bogatego w kwasy tłuszczowe i polisacharydy, odżywia i ułatwia rozczesywanie nie obciążając włosów. Wzmacnia film hydrolipidowy, który chroni łodygę włosa. Odżywione i nieobciążone włosy łatwiej się rozczesują oraz stają się miękkie i sprężyste.

Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem KLORANE na bazie masła mangowego, spłukać włosy i wycisnąć nadmiar wody, następnie rozprowadzić balsam na całej długości włosów, w ilości odpowiadającej łyżeczce od herbaty. Pozostawić na 2 minuty, rozczesać włosy, a następnie spłukać. Cena: 44,90 zł /200 ml. Produkt przebadany dermatologicznie. Formuła biodegradowalna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »