Firma » Finanse

Kolejna bankowa rewolucja: w kredytach samochodowych

Kolejna bankowa rewolucja: w kredytach samochodowych
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie banki upodobały sobie frazę „rewolucja”. Pojawiły się rewolucyjne kredyty hipoteczne, rewelacyjne kredyty gotówkowe bez zaświadczeń w koncie, rewolucyjne konta osobiste, a teraz przyszedł czas na przełom w kredytach na zakup pojazdów, czyli – rewolucja w kredytach samochodowych.

Dla każdego potencjalnego klienta, pragnącego skorzystać z kredytu samochodowego „rewolucja” oznacza zmiany na korzystniejsze, jeszcze bardziej uproszczone procedury bankowe.

Tak, więc przełomowo można otrzymać pieniądze na zakup samochodu używanego, który zamierzamy sprowadzić z zagranicy, czyli oferta szybkie kredyty samochodowe. Gotówkę pożyczymy również na zakup samochodu od osoby prywatnej, z komisu. Co jest równie ważne, niektóre instytucje udzielające kredytów na zakup samochodów nie wymagają zaświadczeń o zarobkach. Kalkulator kredytu samochodowego dostarczy dokładną specyfikację kosztów związanych z zakupem samochodu na raty oraz bankiem posiadającym promocyjną ofertę.

Dodatkowo klientowi starającemu się o taki kredyt zostanie zaproponowana możliwość skorzystania z pomocy eksperta z dziedziny motoryzacyjnej, który profesjonalnie sprawdzi stan techniczny pojazdu, dokładnie przeanalizuje dokumenty, dzięki czemu zakup będzie bezpieczny. Nie będzie żadnych wątpliwości skąd naprawdę pochodzi kupowany samochód, jaki jest jego przebieg,stan techniczny i czy przypadkiem nie figuruje on w rejestrach pojazdów kradzionych.

Nowoczesny kredyt samochodowy to nie tylko komfort w formalnościach, ale i bezpieczeństwo. Wysokość raty kredytowej można uzgodnić z bankiem na poziomie, wysokości nam odpowiadającej.

By uzyskać decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku o kredyt samochodowy, która jest wydawana do godziny od otrzymania wniosku elektronicznego, nie trzeba, więc odwiedzać placówki bankowej. Wszystko załatwić można przez Internet, wypełniając wniosek wybranego banku o kredyt samochodowy (www.get-money.pl, sekcja – kredyty samochodowe). Zaleca się wcześniejsze sprawdzenie w kalkulatorze kredytowym, który z banków w obecnym czasie posiada kredyt w promocyjnej ofercie z najniższą ratą oraz dodatkowym upominkiem w postaci dodatkowej gotówki, ubezpieczenia pojazdu, karty kredytowej podarunkowej, czy też karty paliwowej.

Normą już się stało, że bank obniży oprocentowanie kredytu samochodowego, jeżeli posiadamy lub otworzymy konto osobiste w tym samym banku, w którym pożyczamy pieniądze na nasz samochód i zadeklarujemy wpływy miesięczne, przeważnie na poziomie 1000 zł.

Kredytem samochodowym sfinansować można każdy pojazd: nowy, używany, z komisu, sprowadzony z zagranicy a nawet wykupić auto z leasingu. Zacząć należy od wybrania samochodu dla siebie a potem już tylko dopasować kredyt samochodowy do własnych potrzeb.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »