Dom » Wnętrza

Kolekcja leżaków Spazio InsideLab uczestniczy w kolejnym konkursie designerskim

Kolekcja leżaków Spazio InsideLab uczestniczy w kolejnym konkursie designerskim
Zobacz więcej zdjęć »
Pracownia projektowa InsideLab ze swą kolekcją ekskluzywnych leżaków ze sklejki Spazio uczestniczy obecnie w kolejnym konkursie. Tym razem jest to konkurs Modne Produkty 2009, który powstał z myślą o promowaniu ekskluzywnych przedmiotów użytkowych o niebanalnym wzornictwie i wysokiej jakości.

W ubiegłym roku wzornictwo kolekcji Spazio zostało uhonorowane tytułem ECO PROJEKT w konkursie PRODECO 2008, organizowanym przez prestiżowy magazyn ELLE DECORATION.

Tym razem Spazio znajdzie się w katalogu Modne Produkty 2009, który powstał z myślą o promowaniu ekskluzywnych przedmiotów użytkowych o niebanalnym wzornictwie i wysokiej jakości wykonania.

Wydarzenie jest "bratem" konkursu Modne Miejsca, który niezmiennie od kilku lat wzbudza wielkie zainteresowanie zarówno uczestników, jak i mediów.

Katalog Modne Produkty 2009 promowany będzie podczas ważnych wydarzeń w świecie mody.Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Gali Finałowej na Warsaw Fashion Street.

Strona www konkursu Modne Produkty 2009: http://www.modneprodukty.pl

Strona www projektantów i producentów kolekcji Spazio: http://www.insidelab.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InsideLab pracownia projektowa
http://www.insidelab.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »