Firma » Biznes

Kolporter podwoi liczbę terminali

Kolporter podwoi liczbę terminali
Zobacz więcej zdjęć »
Do końca 2011 roku Kolporter planuje o co najmniej 50 proc. zwiększyć swoją sieć terminali, umożliwiających akceptację kart płatniczych w sklepach.

Plany spółki zakładają, że w 2012 roku będzie ona dysponować 12 tysiącami tego typu urządzeń. – Polacy mają coraz więcej kart płatniczych i z roku na rok robią nimi zakupy o większej wartości.

Nasze terminale pozwalają na płacenie kartą już w około 6 tysiącach placówek handlowych w całej Polsce. W ciągu najbliższych dwóch lat zamierzamy tę liczbę podwoić – zapowiada Sebastian Dyrszka, członek zarządu Kolportera. – Pracujemy również nad nowymi aplikacjami, które umożliwią oferowanie konsumentom kolejnych usług, co z kolei pozwoli właścicielom sklepów i kiosków uzyskiwać dodatkowe przychody i pozyskiwać nowych klientów.

Kolporter jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaoferował sklepom terminale umożliwiające sprzedaż doładowań prepaid oraz przyjmowanie opłat za domowe rachunki. Sieć jest systematycznie unowocześniana, wprowadzane są terminale umożliwiające kolejne funkcjonalności, m.in. płatność kartą. W sumie firma zarządza ok. 20 tysiącami urządzeń.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe.

Spółka zbudowała największą w Polsce sieć wielofunkcyjnych terminali do obsługi płatności i usług elektronicznych zlokalizowanych w sklepach detalicznych. Kolporter jest właścicielem ponad 900 saloników prasowych, buduje sieć marketów spożywczych „Dobry Wybór”.

www.kolporter.com.pl
www.tu.kolporter.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »