Firma » Biznes

Konica Minolta na Forum Dyrektorów Finansowych

Konica Minolta na Forum Dyrektorów Finansowych
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 13-14 października 2009 r. w Warszawie odbędzie się I Forum Dyrektorów Finansowych, podejmujące problematykę wyzwań stojących przed spółkami w dobie spowolnienia gospodarczego oraz optymalizacji kosztów i zarządzania ryzykiem. Głównym partnerem wydarzenia jest firma Konica Minolta.

Dwudniowe Forum Dyrektorów Finansowych, organizowane przez firmę Cooper Conferences, rozpocznie się 13 października o godz. 9:00 w warszawskim hotelu Hilton.

Będzie to prestiżowe spotkanie, zorganizowane we współpracy z ekspertami światowego formatu z dziedziny ekonomii, finansów i zarządzania. Tematyką przewodnią Forum będą metody skutecznego prowadzenia działalności w dobie spowolnienia gospodarczego. Firma Konica Minolta Business Solutions Polska jest głównym partnerem wydarzenia.  

W pierwszym dniu Forum Jakub Ładyński, Marketing Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska, przedstawi zagadnienia z zakresu ograniczania kosztów produkcji oraz przepływu dokumentów w przedsiębiorstwie. Zaprezentuje m.in. rozwiązanie iDOC - koncepcję inteligentnego zarządzania dokumentami, opracowaną przez Konica Minolta. Omówi również praktyczne aspekty wdrożenia tego rozwiązania w firmach. 

I Forum Dyrektorów Finansowych będzie doskonałą okazją do zdobywania i wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Uczestnicy Forum będą mogli dokonać oceny sytuacji finansowej danego przedsiębiorstwa na tle spowolnienia gospodarczego kraju i sytuacji innych firm, dowiedzieć się w jaki sposób skutecznie optymalizować koszty i ograniczać ryzyko, przeanalizować efektywne metody prowadzące do płynności finansowej przedsiębiorstwa, rozwiać wątpliwości natury prawnej związane z odpowiedzialnością płynącą z pełnionej funkcji, zdobyć wiedzę o tym, jak poprzez odpowiednie podejście do zarządzania ryzykiem i optymalizację ekspozycji na ryzyko skutecznie wzmacniać pozycję firmy.

Więcej informacji na temat konferencji oraz jej szczegółowy program znaleźć można na stronie internetowej www.cooperconferences.pl. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »