Firma » Biznes

Konica Minolta rozbudowuje sieć sprzedaży i serwisu

Konica Minolta rozbudowuje sieć sprzedaży i serwisu
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta uruchomiła nową delegaturę w Lublinie. Jest to już 10-ty oddział firmy w Polsce.

Z końcem 2008 roku Konica Minolta uruchomiła kolejną delegaturę na polskim rynku. Zlokalizowana w Lublinie placówka dedykowana jest do obsługi klientów działających na obszarze południowo-wschodniej Polski. W ramach nowej delegatury funkcjonuje dział sprzedaży oraz baza serwisowa. Dzięki temu firmy i instytucje z województw lubelskiego i podkarpackiego zyskały bezpośrednią opiekę konsultantów i inżynierów serwisu Konica Minolta.

„Uruchamiając oddział w Lublinie firma Konica Minolta wzmacnia swoją silną pozycję w zakresie bezpośredniej sprzedaży i obsługi klienta,” – powiedział Robert Hulej, Dyrektor Generalny Konica Minolta Business Solutions Polska. „Rozszerzając sieć sprzedaży wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie dostępności produktów i rozwiązań firmy oraz wsparcia serwisowego. Obecnie sieć delegatur Konica Minolta pokrywa teren całej Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższą jakość usług wszystkim klientom, niezależnie od miejsca ich działalności.”

Lubelskie biuro dołącza do sieci oddziałów Konica Minolta zlokalizowanych w kluczowych polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i Bydgoszczy. Obecnie firma posiada największą w Polsce sieć sprzedaży bezpośredniej oraz sieć dedykowanych inżynierów serwisu z wykształceniem technicznym i informatycznym. W każdej z 10-ciu delegatur Konica Minolta znajduje się baza serwisowa firmy.  

„Z punktu widzenia klientów bardzo duże znaczenie ma możliwość współpracy z naszymi inżynierami serwisu,” – dodaje Robert Hulej. „Klienci często podkreślają, że jednym z czynników decydujących o współpracy z Konica Minolta jest dostępność serwisu i jego profesjonalizm. Dzięki sieci rozmieszczonych w całej Polsce delegatur z bazami serwisowymi, jesteśmy w stanie szybko reagować na wszelkie zapotrzebowania czy ewentualne problemy użytkowników naszych urządzeń”.

Nowa delegatura Konica Minolta mieści się przy ul. Ochotniczej 10 w Lublinie. Kierownikiem Sprzedaży Delegatury Lublin jest Piotr KowalikRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »