Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kraina słodyczy, ozdoby choinkowe z klocków LEGO – świąteczne atrakcje w Atrium Reduta

Kraina słodyczy, ozdoby choinkowe z klocków LEGO  – świąteczne atrakcje w Atrium Reduta
Zobacz więcej zdjęć »
Grudniowe odwiedziny w galerii Atrium Reduta nie muszą, a nawet nie powinny ograniczyć się do poszukiwania świątecznych prezentów. Zakupom mogą towarzyszyć rozmaite atrakcje, które pomogą poczuć świąteczny nastrój i będą miłym urozmaiceniem przygotowań.

W warszawskim centrum handlowym grudzień będzie pełen wrażeń jeszcze na długo, zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu.

 

Jeśli wybranie i kupienie odpowiednich prezentów to dla nas mniejszy problem niż ich późniejsze pakowanie, odwiedzając Atrium Reduta między 9 a 23 grudnia, będziemy mogli skorzystać z usługi pakowania dwóch z nich przy specjalnym stoisku. Wystarczy, że okażemy dwa paragony na łączną minimalną kwotę 100 zł z zastrzeżeniem, że maksymalnie jeden paragon na kwotę 50 zł może pochodzić ze sklepu Carrefour. Z kolei beneficjenci programu lojalnościowego Masz Okazję dostaną do dyspozycji kupon na zapakowanie dwóch dodatkowych prezentów bez konieczności okazywania dowodów zakupu.  

 

Miłośnicy słodyczy i atmosfery rodem ze świątecznych baśni zdecydowanie powinni udać się w podróż do Candylandii, która będzie się mieścić na 1 piętrze przy strefie WOW od 9 do 11 grudnia. Po wyczerpującej zabawie na placu zabaw dzieci będą miały okazję doświadczyć dodatkowej frajdy w postaci polowania na kolorowe słodycze. Wystarczy, że rodzice okażą dwa paragony o łącznej wartości 250 zł (maksymalnie jeden paragon ze sklepu Carrefour na 150 zł). Wtedy dziecko dostaje do ręki kartonowy rożek z logo Atrium Reduta i rozpoczyna się odliczanie! W ciągu 10 sekund może wypełnić go po brzegi ulubionymi łakociami. Rożek uczestników programu Masz Okazję będzie mieć aż 24 cm! Nie można jednak za długo zwlekać z wizytą w Candylandii – w ciągu jednego dnia wydawane jest maksymalnie 300 porcji.

 

Ozdoby choinkowe z klocków LEGO? Czemu nie! Ze słynnych na całym świecie klocków da się zrobić prawie wszystko. Udowodni to sam Brodaty Geek – pasjonat i recenzent zestawów LEGO, youtuber oraz juror I edycji programu telewizyjnego Lego Masters. Tuż przed świętami, 17 i 18 grudnia poprowadzi warsztaty z budowania ozdób choinkowych. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż 54 000 elementów! Na pamiątkę dostaną klocki do złożenia zabawki z kalendarza adwentowego Lego i dyplom. Oprócz tego będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami sponsorowanymi przez najemców. Na użytkowników Masz Okazję czeka dodatkowa niespodzianka w postaci kuponów na darmową watę cukrową.

 

W strefie Piąty Wymiar dzieci wspólnie napiszą list do Świętego Mikołaja, wykonają m.in. kartki świąteczne, bombki, świeczniki, witrażyki czy woreczki na prezenty i dołączą do świątecznego teatrzyku z animacjami. Czeka ich również ubieranie choinki.

 

Święta w Reducie ruszają już wkrótce pełną parą!

 

HARMONOGRAM ŚWIĄTECZNYCH ATRAKCJI

 

09 - 11.12           CANDYLANDIA (godz. 11:00-19:00)

09 - 23.12           PAKOWANIE PREZENTÓW (12.00-20.00)

17 - 18.12           EVENT LEGO (godz. 11:00-19:00)

 

 

 

 

 

Więcej informacji:

https://atrium-reduta.pl/aktualnosci/ https://atrium-reduta.pl/
info.5wymiarreduta@gmail.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »