Dom » Ogrody

Krata ozdobna Legi

Krata ozdobna Legi
Zobacz więcej zdjęć »
Ogrodzenia panelowe kojarzone są ze standardem wykonania i dość ascetyczną estetyką. Istnieje jednak sposób by nadać im nieco bardziej fantazyjnego wyglądu. Z pomocą przychodzi krata ozdobna Legi.

Modyfikacji ulega w niej jeden lub dwa najwyżej położone rzędy kraty. Do najpopularniejszych wzorów należą romby, łódka, fala. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamówić indywidualnie dobrany wzór. Kompozycję zwieńczamy różnego rodzaju zakończeniami (czapami) słupków ogrodzeniowych, takich jak ozdobna kula czy tradycyjny płaski daszek. Kraty mogą być malowane proszkowo, w kolorach do wyboru z palety RAL.

Dystrybutor: Legi Polska http://www.legi-polska.pl/

LEGI POLSKA jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60 - letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »