Firma » Finanse

Kredyt gotówkowy: ostatnie dni na tańszą pożyczkę!

Kredyt gotówkowy: ostatnie dni na tańszą pożyczkę!
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje tuż tuż, więc osób chcących spędzić fascynujący urlop za pożyczone pieniądze w czerwcu i lipcu będzie najwięcej. O tym bardzo dobrze wiedzą bankowcy, prognozując czas trwania promocji kredytów gotówkowych, korzystniejszych i nieco tańszych dla naszego portfela niż zazwyczaj.

Za gapiostwo się płaci, czasem nawet słono. W sezonie urlopowym banki zamierzają zwiększyć swoje zyski zwłaszcza na szybkich kredytach konsumpcyjnych, których w tym okresie udzielanych jest znacznie więcej. Dlatego promocje w większości banków kończą się z ostatnim dniem maja.

I tak kredyt gotówkowy Credit Agricole, którego koszt to jedyne 10 zł za każdy 1 000 zł pożyczki, kolejne promocyjne i warte uwagi oferty prowadzą: Bank BPH pod hasłem „dodatkowa gotówka" oraz kredyt gotówkowy z premią roczną 800 zł Eurobanku.

Każdy kto zamierza pożyczyć pieniądze powinien nieco szybciej podjąć decyzję i zapoznać się ze szczegółami promocyjnych kredytów, ponieważ na niższe koszty można liczyć jeszcze tylko przez kilka dni. Oszczędność to również możliwość osiągnięcia zamierzonego celu, w tym przypadku kredytu gotówkowego, lecz po niższych kosztach.

Zmiany jakie zafundowała nam Rada Polityki Pieniężnej podnosząc stopy procentowe  wpłynie niekorzystnie na kieszeń każdego kredytobiorcy. Przewidywany czas wprowadzenia zmian i zaktualizowania ofert kredytowych przez banki to koniec czerwca. Tak więc tuż po zakończeniu roku szkolnego i rozpoczęciu masowych wyjazdów w okresie wakacyjnym nie tylko i tak już bardzo drogie paliwo ma podrożeć, lecz również koszty kredytów nie najlepiej wpłyną na kieszeń przeciętnego urlopowicza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »