Firma » Finanse

Kredyty z doradcą finansowym: najtaniej i profesjonalnie

Kredyty z doradcą finansowym: najtaniej i profesjonalnie
Zobacz więcej zdjęć »
Znalezienie, wybranie i uzyskanie nie tylko najtańszego kredytu na rynku finansów, lecz również idealnie dopasowanego do potrzeb i możliwości kredytobiorcy powiązanego z jego założeniami, przeznaczeniem oraz zdolnością kredytową jest niezwykle trudne.

Poszukiwanie taniej i dobrej oferty kredytowej w pojedynkę nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat, w postaci najniższej raty kredytowej w porównaniu z konkurencyjnymi bankami. Już samo wybranie banku, który posiada najciekawszą i najniżej oprocentowaną pożyczkę lub kredyt przysporzy wielu problemów. Trzeba by było odwiedzić mnóstwo placówek bankowych, zebrać dane, odnośnie kredytu, którym jesteśmy zainteresowani, a następnie przeanalizować i porównać ich parametry, na podstawie, których można będzie wyliczyć wysokość raty miesięcznej.

To jednak osobom nie posiadającym odpowiedniej wiedzy i umiejętności z dziedziny finansów przysporzy masę kłopotów. Nie mówiąc już o niemożliwości obliczenia zdolności kredytowej tak ważnej w przypadku kredytów hipotecznych. To na jej podstawie osoba poszukująca kredytu na zakup mieszkania dowie się, o jaką największą kwotę pieniędzy będzie mogła składać wniosek do banku. W ten sposób otrzyma pełny obraz swoich możliwości finansowych, na podstawie, których będzie można zacząć poszukiwania mieszkania do zakupu na kredyt hipoteczny, którego cena nie przekroczy sumy wyliczonej zdolności kredytowej.

Wydaje się, więc oczywiste, że w przypadku wyższych kwot, które mamy zamiar pożyczyć z banku wskazane jest zasięgnięcie porady u profesjonalisty, doradcy kredytowego (Expander, Open Finance, Gold Finance dział – Doradca Finansowy). Również osoby pragnące skonsolidować swoje kredyty, zamienić je na jeden tańszy, z niższą ratą, niż suma wszystkich dotychczasowych kredytów, otrzymają profesjonalną pomoc w załatwieniu tej sprawy.

Posiadający duże doświadczenie oraz współpracujący z dużą pulą banków, pomoże w doborze odpowiedniego kredytu, szczegółowo wprowadzi przyszłego kredytobiorcę w zawiłości formalne związane z ubieganiem się o kredyt i ryzyko z tym związane. Przeprowadzi analizę naszych finansów biorąc pod uwagę wszystkich członków rodziny, ich dochody i zobowiązania kredytowe wobec instytucji finansowych. To na tej podstawie otrzymamy pełny obraz zdolności finansowej oraz sumę maksymalną, o jaką będzie można się ubiegać w jednym z banków.

Kredyty mieszkaniowe to skomplikowane instrumenty finansowe umożliwiające nabycie nieruchomości na własność. Wybranie dla osoby zainteresowanej najtańszego kredyty profesjonalnemu doradcy zajmie zaledwie kilka minut. Zwykle opracowuje on i przedstawia klientowi trzy najtańsze oferty kredytowe z różnych banków, których rata kredytowa podana jest w różnej walucie. Każde zestawienie zawiera ponadto szereg innych parametrów jak chociażby wysokość ubezpieczenia mieszkania, którego to niejednokrotnie banki wymagają w przypadku kredytu na 100% wartości mieszkania. Ma to wpływ na faktyczną końcową wysokość raty miesięcznej, jaką będziemy spłacać bankowi przez kilkadziesiąt lat.

Potencjalny kredytobiorca, posiadając w ręku trzy takie propozycje kredytowe umożliwiające mu sfinansowanie zakupu mieszkania lub rozpoczęcia budowy domu, zawierające wszystkie dokładne sumy składające się na wynik, ratę końcową zdobędzie pewność, że uzyskał najtańszy kredyt. Rata takiego kredytu, niejednokrotnie jest niższa nawet o parę set złotych miesięcznie w porównaniu z propozycjami z innych banków.

Dokumenty można zabrać do domu i na spokojnie zastanowić się na wyborem jednej z tych trzech ofert. Przy ponownym spotkaniu z doradcą kredytowym i przedstawieniu mu naszego wyboru, rozpocznie on procedurę, wypełniając wniosek do banku. Nam pozostanie tylko, dostarczyć mu odpowiednie dokumenty i podpisać wniosek o kredyt we wskazanym miejscu.

Prościej, szybciej, najtaniej oraz pod nadzorem całej procedury przyznania kredytu, jakim jest specjalista - doradca finansowy, przeciętnej osobie nie uda się załatwić kredytu na tak dogodnych warunkach. Co równie ważne? Za poradę oraz całą procedurę związaną z załatwieniem kredytu osoba zainteresowana nic nie płaci.

Doradcy kredytowi proponują najtańsze: kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, z programu dopłat „Rodzina Na Swoim”, kredyty refinansowe, pożyczki hipoteczne a najwyższe zyski z inwestycji w lokaty bankowe, strukturyzowane,  fundusze inwestycyjne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »