Technologie » Telekomunikacja

Laptop do pracy w domu – czym kierować się przy zakupie?

Nowoczesne laptopy mają obecnie wiele innowacyjnych funkcji ułatwiających wielozadaniową pracę, szczególnie wtedy, gdy pracujemy z domu.

Wydajny procesor, czytelny ekran z żywymi barwami, wytrzymała bateria i możliwość szybkiej wymiany plików między urządzeniami znacznie ułatwiają pracę w domowych warunkach. Przykładem urządzeń idealnych do mobilnej pracy są lekkie i innowacyjne laptopy Huawei MateBook D 15 i MateBook D 14, które dostępne są w tej chwili w nowych, atrakcyjnej cenach, odpowiednio za 2399 zł oraz 2799 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

 

Wielozadaniowość i oszczędność czasu

Praca zdalna wiąże się z szeregiem wyzwań. Musimy zapewnić sobie przestrzeń oraz warunki, by w spokoju realizować swoje zawodowe zadania. Większość z nas pracując zdalnie polega na dwóch urządzeniach – laptopie i smartfonie. Smartfon wystarcza do pracy wstępnej – zaznaczenia fragmentów tekstów, edycji prezentacji, poprawek w raporcie – którą później często trzeba dokończyć na komputerze. Przesył plików między tymi dwoma urządzeniami nie musi być kłopotliwy, nie musi wymagać nawet użycia kabli czy przejściówek. Innowacyjna funkcja OneHop, w którą wyposażone są laptopy MateBook serii D, pozwala wymienić pliki między laptopem a smartfonem bez użycia kabli. Transfer jest prosty i szybki wystarczy włączyć w smartfonie odpowiednią funkcję, a następnie zbliżyć smartfon Huawei (wyposażony w moduł NFC oraz z nakładką EMUI 9.0 lub nowszą wersją) do laptopa. Dzięki OneHop użytkownik może przenieść gigabajtowy film albo 500 zdjęć w jedną minutę to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas.

 

Inna funkcja ułatwiająca życie to czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania. Dzięki temu użytkownik bezpieczne i szybko loguje się do laptopów. Wyprowadzenie z trybu uśpienia trwa kilka sekund, a pełne włączenie - niewiele dłużej.

 

Mobilność na najwyższym poziomie

Pracując zdalnie, potrzebujemy się przemieszczać, czy to w obrębie mieszkania, czy między miejscami spotkań. Długość pracy baterii lub możliwość jej szybkiego naładowania staje się wtedy bardzo ważna.

W pełni naładowana bateria laptopów Huawei serii D pozwala na niezakłóconą pracę do 8 godzin. Co więcej,  wystarczy 30 minut, by baterię laptopa MateBook D 14 naładować do 46%.

 

Bezpieczne, multimedialne centrum rozrywki

Trwająca wiele godzin praca przed ekranem męczy nasze oczy. To ważne, by ekran laptopa, na którym pracujemy, nie tylko był czytelny (a ekran FullView HD zapewnia wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali), ważne, by posiadał funkcję redukcji szkodliwego, niebieskiego światła. To istotne także wtedy, gdy po pracy, wieczorem, zamieniamy laptop w kinowy ekran i odpoczywamy przy ulubionym serialu.

 

MateBook D 14 i D 15 w nowej, atrakcyjnej ofercie

Oba modele to następcy jednych z najbardziej popularnych w zeszłym roku laptopów w Polsce, teraz do kupienia w nowych rekomendowanych cenach, odpowiednio za 2399 zł oraz 2799 zł. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów. Można je kupić w sieciach sklepów Media Expert, Media Markt, x-kom i Neonet oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei - huawei.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »