Gospodarka » Narzędzia

Laser płaszczyznowy Stanley SL360 – nowość na rynku

Laser płaszczyznowy Stanley SL360 – nowość na rynku
Zobacz więcej zdjęć »
W sprzedaży pojawiło się nowe urządzenie z oferty firmy Stanley. Laser płaszczyznowy SL360 sprawdzi się podczas prac budowlano-wykończeniowych.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wzbogaca swoją ofertę laserów o nowy model. Laser płaszczyznowy SL360 wyróżnia się nowoczesną konstrukcją, która pozwala na prowadzenie pomiarów na płaszczyźnie poziomej wokół lasera bez konieczności jego obracania. Jest to możliwe dzięki 3 wiązkom emitowanym przez trzy samodzielne źródła światła umieszczone na urządzeniu w taki sposób, że każdy promień pokrywa 1/3 okręgu (120º). Laser posiada również funkcję pracy przy użyciu pojedynczej wiązki, co pozwala zaoszczędzić energię.

Laser płaszczyznowy Stanley SL360 przeznaczony jest do prac budowlano-wykończeniowych prowadzonych wewnątrz pomieszczeń. Osobom zajmującym się profesjonalnie remontami i budową urządzenie zapewni szybkie trasowanie linii poziomych przydatnych przy budowie sufitów podwieszanych i pracach instalacyjnych. Urządzenie sprawdzi się również podczas dekorowania ścian, gdy konieczne jest wyznaczenie linii poziomych potrzebnych np. do równego namalowania lub wyłożenia lamperii czy naklejenia borderów. Laser płaszczyznowy będzie również bardzo pomocny podczas oznaczania poziomów, wzdłuż których zostaną powieszone szafki kuchenne lub półki.

Nowy laser płaszczyznowy Stanley SL360 emituje wiązkę o zasięgu 100 metrów.W przypadku większych odległości, gdy prace prowadzone są w dużych pomieszczeniach, jak hale lub magazyny, laser współpracuje z detektorem. Dokładność urządzenia wynosi +/- 3,2 mm na każde 30 metrów, zaś śruba nastawcza pozwala na precyzyjną korektę ustawienia lasera. Niwelacja dokonywana jest za pomocą samopoziomującego mechanizmu wahadłowego. Laser płaszczyznowy Stanley SL360 dostępny jest w sprzedaży jako samodzielne urządzenie oraz w zestawie z tyczką i detektorem.

 

Laser płaszczyznowy Stanley SL360

Dioda lasera: 635 mm

Zasilanie: 3 x bateria AA

Sugerowana cena detaliczna: 1850 zł

 

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowychi marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »