Firma » System prawny

Listopadowe święta wolne od pracy i handlu

W listopadzie czekają nas dwa dni wolne od pracy i handlu. Zarówno 1-go w dniu Wszystkich Świętych, jak i 11-go listopada podczas Święta Niepodległości sklepy oraz punkty usługowe Parku Handlowego Auchan Bielany będą nieczynne.

Listopadowe święta to okazja do spotkań z rodziną i odpoczynku. Rozpoczynający ten miesiąc dzień Wszystkich Świętych kojarzy się przede wszystkich z czasem zadumy i wspomnień. Większość z nas spędzi go z rodziną odwiedzając groby bliskich. 11-go listopada będziemy natomiast obchodzić 90-tą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Prawie we wszystkich miastach rocznicy tej będą towarzyszyć huczne obchody, do których warto się przyłączyć. Oba listopadowe święta to dni ustawowo wolne od pracy.

Zgodnie z obowiązującym prawem 1 i 11 listopada Park Handlowy Auchan Bielany przy ul. Francuskiej podobnie, jak inne wrocławskie duże sklepy i centra handlowe, będzie nieczynny. Zakupy można zatem zaplanować na 2-go listopada, w Zaduszki. Tego dnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic w stałych niedzielnych godzinach otwarcia od 10.00 do 20.00, a hipermarket Auchan od 9.30 do 21.30. 

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany 
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »