Rozrywka i wypoczynek » Święta

Lodowisko, świąteczne iluminacje i wiele innych atrakcji w Wola Parku

Już teraz odwiedzający Centrum Handlowe Wola Park, oprócz okazji do kupienia wyjątkowych prezentów, mogą też liczyć na moc świątecznych atrakcji. Od 1 grudnia 2015 r. przed centrum handlowym zacznie działać lodowisko. Można też podziwiać niepowtarzalne iluminacje świąteczne.

Mieszkańcy Woli i Bemowa mogą mieć szczególne powody do zadowolenia, ponieważ po wielu latach do Wola Parku wraca lodowisko. Przy ślizgawce o powierzchni ponad 400 m kw. działać będzie wypożyczalnia oferująca 150 par łyżew oraz szatnia. Dzięki oświetleniu łyżwiarze będą mogli jeździć także po zmroku i zawsze przy akompaniamencie muzyki. Lodowisko będzie czynne do 29 lutego 2016 r.

W tegoroczne święta Wola Park kusi nie tylko szaleństwami na lodzie i ofertą prezentową, ale też wyjątkowymi świetlnymi atrakcjami. Na dziedzińcu przed Wola Parkiem stoi dziesięciometrowa choinka, która po zmroku rozbłyska trzema tysiącami światełek, a do głównego wejścia prowadzi świetlna promenada. Obok centrum, w Parku Ulricha, można spotkać trzymetrowe świetliste renifery i niedźwiedzie, a także bajkowe zające i wiewiórki. Dekoracje, w tym mieniące się refleksami gwiazdy, pojawiły się także wewnątrz centrum.

„W tym roku postanowiliśmy przygotować specjalne iluminacje, które cieszą oczy wszystkich mieszkańców Woli robiących u nas zakupy lub przechadzających się w pobliżu. Zależy nam, żeby dodały one dzielnicy świątecznego uroku” – powiedziała Emilia Szkudlarek, menadżer marketingu Centrum Handlowego Wola Park.

 

Atrakcje nie ominą też najmłodszych klientów centrum, którzy od 5 grudnia w dwa kolejne weekendy będą mogli odwiedzić nową Lodową Krainę, a w niej magiczne Gadające Drzewo opowiadające bajki. Dzieci będą mogły zrobić sobie także bezpłatne zdjęcia z Mikołajem. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia Sp. z o.o. Communications Management Consultants
http://www.questiapr.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »