Moda » Odzież

Make Life Easier i Okazje.info – blog i porównywarka nawiązują współpracę

Okazje.info oraz Make Life Easier, obecnie jeden z najczęściej odwiedzanych polskich blogów o trendach i stylu życia, nawiązały współpracę. W jej wyniku na stronach postów wyświetlane będą dopasowane oferty pochodzące z bogatego portfolio kategorii modowych Porównywarki.

Blog modowy Make Life Easier powstał w styczniu 2011 roku i pomimo tak krótkiej obecności w sieci zdobył już rzeszę fanów. W kilka miesięcy od rozpoczęcia działalności blog odwiedza codziennie ponad 95 tysięcy indywidualnych użytkowników, całkowita liczba odwiedzin miesięcznie wynosi 3,5 mln, a odsłon ponad 6 mln. Blog doceniany jest nie tylko przez śledzących najnowsze trendy wielbicieli mody, ale też przez specjalistów z branży. Make Life Easier otrzymał Wyróżnienie Specjalne w konkursie Blog Roku 2011 organizowanym przez Grupę Onet.

Współpraca Make Life Easier i Porównywarki, polegająca na wyświetlaniu kontekstowo dobranych produktów Okazje.info, to krok w stronę potrzeb użytkowników, wpływający na użyteczność bloga. Cieszę się, że na blogu pojawi się rozwiązanie oszczędzające czas i pieniądze czytelników. W komentarzach często pojawiają się pytania o konkretne elementy moich stylizacji. Teraz podobne ubrania i akcesoria będą łatwo dostępne zarówno dla czytelniczek z małych miast, gdzie trudniej o popularne sieciówki czy markowe sklepy,  jak i dla tych, które po prostu lubią kupować oszczędnie.- mówi Katarzyna Tusk, autorka postów modowych na Make Life Easier.

Od kilku lat można obserwować znaczący wzrost ilości i popularności blogów z segmentu moda & lifestyle oraz ich znaczenia w zakresie kreowania światowych trendów. Dbałość o czytelnika jest jednym z czynników sukcesu na tym polu. Już w zeszłym roku niemal co trzeci Internauta poszukiwał w sieci informacji o modzie,  a  przewiduje się, że liczba ta jeszcze wzrośnie. Zainteresowanie, jakim cieszy się blog Make Life Easier stawia go w pierwszym rzędzie najbardziej opiniotwórczych miejsc o tej tematyce w polskim Internecie. Tak ciekawa współpraca to dla naszych partnerów możliwość dotarcia do nowego, szerokiego grona odbiorców.- mówi Marcin Ryske, Brand Manager Okazje.info.

 

 

 

Porównywarka cen Okazje.info http://www.okazje.info

 

Kontakt: Aleksandra Lisiecka, PR&Marketing Assistant, 42 235 13 11,  a.lisiecka@okazje.info.pl

 

Okazje.info to piąty pod względem zasięgu serwis e-commerce w Polsce* i zarazem najszybciej rozwijająca się porównywarka cen. Miesięcznie serwis odwiedza ponad 4,5 miliona użytkowników, przeglądając oferty z 3,5 tys. kategorii produktowych.

Z usług Okazje.info korzysta ponad 2500 sklepów internetowych i marketów, prezentujących swoje oferty i gazetki reklamowe. Elastyczne warunki współpracy i szeroka oferta usług promocyjnych (pozycjonowanie ofert, akcje specjalne, display, Program Wiarygodne Opinie) gwarantują dotarcie do wybranych grup klientów i wysoką efektywność działań marketingowych.

 

* Megapanel, wrzesień 2012Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Porównywarka cen Okazje.info
http://www.okazje.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »