Firma » Biznes

Marka Somfy zaprasza do zabawy „Rysujemy dla Mamy”

Marka Somfy zaprasza do zabawy „Rysujemy dla Mamy”
Zobacz więcej zdjęć »
Somfy, lider branży automatyki domowej oraz rozwiązań smarthome przygotował zabawę z okazji zbliżającego się Dnia Matki. W mediach społecznościowych został ogłoszony konkurs na rysunek przedstawiający produkt marki, który najbardziej przydałby się zapracowanym mamom. Do wygrania sprzęt sportowy.

W ostatnim czasie bardziej niż kiedykolwiek musieliśmy zająć się organizacją czasu naszych
pociech. Tym, którym wyczerpały się pomysły, jak oderwać się od codziennych zajęć home office i szkoły on-line, firma Somfy proponuje zabawę rodzinną w formie konkursu plastycznego. Oprócz świetnej zabawy można liczyć na ciekawe nagrody dla najlepszych prac.
Do konkursu zapraszamy dzieci, które wykonają pracę rysunkową, przedstawiające produkty marki Somfy, które dziecko chciałoby podarować swojej mamie. Oceniana będzie kreatywność i pomysłowość w przedstawieniu produktów, w kontekście codziennych czynności - mówi Aleksandra Pyziak, Marketing  Manager Somy.

Wśród produktów wytypowanych do narysowania w konkursie jest m.in. TaHoma, centrala smart home, umożliwiająca sterowanie nawet do 200 produktami jednocześnie (rolety, żaluzje, bramy, ogrzewanie, oświetlenie, kamery i rozwiązania alarmowe) i kompatybilna  z ofertą wiodących marek partnerskich (Google Assistant, Amazon Alexa, platforma scenariuszy warunkowych IFTTT). Ponad to wybrać można również produkty do automatyzacji rolet, zasłon, a także zadaszeń tarasu takich jak markizy czy pergole. Jak pokazują obserwacje, te rozwiązania stają się coraz bardziej popularne .

Dzisiaj zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domu. W ramach #StayHome czy  #StaySafeTogether wraz z naszymi klientami skupiamy się na tym, jakie udogodnienia niosą rozwiązania smart home w naszej nowej rzeczywistości. A sprawdzają się one nie tylko w życiu zapracowanych rodziców, ale też każdego, kto nie lubi marnować czasu na codzienne czynności, a jednocześnie chce zapewnić sobie więcej komfortu i bezpieczeństwa. Myślimy również o osobach z ograniczeniami ruchowymi (starszych, niepełnosprawnych), dla których nasze rozwiązania coraz częściej stają się nieodzowną pomocą w codziennym funkcjonowaniu - komentuje Aleksandra Pyziak.

Rodzice i opiekunowie mogą zgłaszać prace konkursowe do 29 maja na profilu Facebook, w komentarzach pod postem gdzie również znajduje się regulamin konkursu. Zwycięskie dzieła zostaną opublikowane w mediach społecznościowych oraz w aktualnościach na stronie internetowej somfy.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 czerwca.

Życzymy fantastycznej zabawy, a wszystkim Mamom składamy serdeczne życzenia z okazji ich pięknego święta - podsumowuje Aleksandra Pyziak.

Produkty do narysowania - pomocne linki

Centrala sterująca TaHoma - https://www.somfy.pl/produkty/1811478/tahoma-premium

Inteligentne napędy do zasłon - https://www.somfy.pl/produkty/oslony-wewnetrzne/zaslony

Rolety sterowane z aplikacji w smartfonie - https://www.somfy.pl/produkty/oslony-zewnetrzne/rolety

Smart taras (markizy i pergole wyposażone w napędy) - https://www.somfy.pl/produkty/taras-i-otoczenie-domu/markizy-tarasowe

https://www.somfy.pl/produkty/taras-i-otoczenie-domu/pergoleRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »