Dom » Wnętrza

Meble IMS w serialu TVN "Julia"

Meble IMS w serialu TVN "Julia"
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku stycznia na antenie TVN emitowany jest nowy serial „Julia”. W rolach głównych scenografii filmu możemy zobaczyć meble marek grupy IMS.

Akcja serialu rozgrywa się w kilku pomieszczeniach, które zaaranżowano z wykorzystaniem mebli należących do marek z grupy IMS.

 

W rolach głównych scenografii niemalże każdego odcinka zobaczymy m.in. meble marki BYGDOSKIE MEBLE z kolekcji Firenze, Kassel, Inspire, Venus oraz More. Poza tym, we wnętrzach wykorzystano także meble wypoczynkowe z kolekcji: Meander, Margot, Argento, Bacardi, Maxx i Lumina marki ETAP SOFA, a także kolekcja mebli tapicerowanych do sypialni Trentino marki HF HELVETIA FURNITURE. Jak widać bohaterowie serialu nie mogą narzekać na brak komfortu, a meble grupy IMS doskonale wpisały się w charakter wnętrz oraz klimat filmu.

Pilotowy odcinek serialu wyemitowano 23 grudnia. Obejrzało go  ponad 2,5 mln widzów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »