Technologie » AGD - RTV

MediaMarkt najsilniejszą marką medialną w branży w rankingu Top Marka 2018

Top Marka 2018 to największy ranking medialności brandów na polskim rynku. W tegorocznej edycji MediaMarkt znalazł się na pierwszym miejscu wśród dystrybutorów elektroniki użytkowej.
Prowadzony przez Magazyn „Press” i „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” ranking obejmuje aż 500 marek z 50 branż. Autorzy zestawienia przeanalizowali publikacje prasowe, internetowe i w mediach społecznościowych, opublikowane w okresie od 1 lipca 2017 do 30 czerwca 2018.  Nacisk położono na wskaźniki pokazujące, z jakim skutkiem marka dociera do odbiorców. Siła marek była oceniana na podstawie liczby kontaktów odbiorców z marką oraz jakościowej oceny komunikatu na jej temat – pozytywny wydźwięk wzmianek zwiększał siłę medialną marki.


MediaMarkt znalazł się na pierwszym miejscu rankingu Top Marka 2018 w kategorii branżowej „Markety AGD i budowlane”, natomiast w klasyfikacji ogólnej, obejmującej 500 marek ze wszystkich badanych branż, zajął wysoką, 37 pozycję.

Marka MediaMarkt jest obecna na polskim rynku już od 20 lat i na trwałe wpisała się w świadomość konsumentów. Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, które potwierdza skuteczność naszej polityki komunikacyjnej. – mówi Wioletta Batóg, PR&Sustainability Manager MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarktSaturn Polska
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »