Społeczeństwo » Społeczeństwo

Misjapomoc.pmm.org.pl – Ty decydujesz jak pomagasz!

Wraz ze wzrostem osób chcących aktywnie wspierać organizacje pomocowe, powstają nowe narzędzia dające swobodę decydowania o tym, jaki komunikat chcemy dołączyć do zbiórki i jaki cel jest nam najbliższy. Polska Misja Medyczna uruchomiła własną platformę, MisjaPomoc.pmm.org.pl.

Platformy takie jak https://misjapomoc.pmm.org.pl/ pozwalają samemu wybrać cel zbiórki i sposób dotarcia do osób, które mogą ją wesprzeć. Okazją do zorganizowania zbiórki może być ważna uroczystość w naszym życiu, jak wesele czy uzyskanie dyplomu, postanowienie noworoczne czy udział w maratonie. Dostępne obszary – pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii, pomoc medyczna dla matek i dzieci czy zakup żywności w krajach dotkniętych głodem to jedne z propozycji, które mogą posłużyć do wskazania własnego celu zbiórki i wsparcia większego programu pomocy humanitarnej i medycznej. Założyciel sam decyduje, jaką kwotę chce zebrać, nadaje zbiórce tytuł i wybiera opis. Po czym może udostępniać ją w sieciach społecznościowych, zachęcając znajomych do wsparcia swojej inicjatywy. Dostępna jest również opcja wspólnej zbiórki, którą można prowadzić w ramach zespołu – to rozwiązanie chętnie wykorzystywane w momentach intensywnego zapotrzebowania na natychmiastową pomoc, na przykład po wystąpieniu katastrofy naturalnej. Pracodowacy mogą zachęcić swój zespół do wsparcia konkretnej organizacji, przy okazji pokazując zaangażowanie w ramach prowadzonej ze swojej inicjatywy zbiórki środków.

Aby założyć własną zbiórkę wystarczy wejść na stronę https://misjapomoc.pmm.org.pl/ i wybrać interesującą nas opcję. Wszystkie środki przekazane za pośrednictwem platformy zostaną wykorzystane przez Polską Misję Medyczną na pomoc w miejscach, w których jest najbardziej potrzebna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

thaumiel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »