Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

MyDeal.pl wspiera akcje charytatywne

MyDeal.pl stworzył nową sekcję - ,,Pomagam”, w której regularnie będą prezentowane oferty charytatywne. Od dziś użytkownicy serwisu mogą nabyć opaski-cegiełki na rzecz akcji „Rak nie boli, badaj się i żyj”.

– Od dawna planowaliśmy uruchomienie stałej sekcji z Dealami charytatywnymi – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – My udostępniamy platformę zakupową i oferujemy wsparcie technologiczne, a dzięki temu nasi  użytkownicy w symboliczny mogą pomóc potrzebującym.

Obecna propozycja to już druga oferta wspierająca akcję ,,Rak nie boli” i kolejna, z której zysk zostanie przekazany na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. W październiku na stronie serwisu można było nabyć kupony zniżkowe na badanie profilaktyczne znamion skórnych. Natomiast w sierpniu MyDeal.pl uzbierał prawie 8,5 tysiąca złotych na rzecz Fundacji ,,Zwierzofani” pomagającej bezdomnym zwierzętom.

– Zachęceni dużym zainteresowaniem kupujących przy obu dotychczasowych akcjach zdecydowaliśmy się przygotować kolejne propozycje charytatywne – wyjaśnia Adam      Kaliszewski – Mamy nadzieję, że dzięki nowej sekcji wspólnie z użytkownikami MyDeal.pl będziemy mogli zrobić jeszcze wiele dobrego.

Oferta na rzecz akcji ,,Rak nie boli” będzie dostępna w serwisie do 6 listopada pod         adresem: http://www.mydeal.pl/pomagam/deal/4157/ .

Inicjatywa ma na celu popularyzację badań, które pozwolą wykryć niebezpieczeństwo raka na wczesnym etapie rozwoju. Honorowego patronatu akcji udzielił Prezydent Miasta     Krakowa Jacek Majchrowski oraz Uniwersytet Jagielloński. Akcję wspierają znane gwiazdy ekranu i estrady, m.in. Zbigniew Wodecki, Danuta Stenka, Tomasz Kot, Kinga Preis, Adam Ferency, Krzysztof Globisz, Ewa Błaszczyk, Maria Peszek. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »