Gospodarka » Żywność

Na Wielkanoc gotujemy z Vegetą

Na Wielkanoc gotujemy z Vegetą
Zobacz więcej zdjęć »
Przyrządzając smakołyki na stół wielkanocny warto pamiętać o dodaniu szczypty Vegety. Ta ceniona przez polskie panie domu przyprawa doskonale poprawi smak tradycyjnych zup, sosów, mięs i jaj.

Już niebawem rozpoczniemy przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Polska tradycja związana z ich obchodami, jak również potrawami kulinarnymi towarzyszącymi wielkanocnym biesiadom, jest jedną z najbogatszych na całym świecie.  Wyjątkowe miejsce zajmuje w niej święcenie koszyczków z pisankami oraz uroczyste śniadanie w wielkanocną niedzielę. Na stole goszczą wówczas żur, pieczeńz ziemniakami, sałatka jarzynowa oraz jaja w różnych postaciach. Do przygotowania tych dań panie domu używają Vegety, przyprawy uniwersalnej cieszącej się niesłabnącą popularnością.  

Aby wspomóc kulinarne przygotowania do Wielkanocy Vegeta proponuje promocję dwóch produktów. Vegeta 200g+20% gratis dostępna będzie w cenie około 4 zł brutto, natomiast Vegeta 500g+20% gratis w cenie około 9 zł brutto. Przyprawy można będzie kupić w większości tradycyjnych sklepów spożywczych i spożywczo – przemysłowych, super i hipermarketach oraz w sieciach handlowych. Sprzedaż promocyjnych opakowań Vegety potrwa od początku kwietnia do wyczerpania zapasów.

Wprowadzona na rynek w 1959 r. i sprzedawana obecnie w ponad 40 krajach świata Vegeta to najsłynniejszy chorwacki produkt i jedna z najlepiej znanych przypraw uniwersalnych. Ta unikalna mieszanka siedmiu warzyw (marchwi, pasternaku, cebuli, selera, natki pietruszki) zawiera również witaminy B1 i B2. Pomimo ciągłych prób wynalezienia podobnego produktu, nadal jest bezkonkurencyjną przyprawą oraz symbolem smaku i doskonałej jakości potraw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »