Gospodarka » Żywność

Naturalnie grejpfrutowy zawrót głowy

Naturalnie grejpfrutowy zawrót głowy
Zobacz więcej zdjęć »
Smak grejpfruta to orzeźwiające połączenie słodyczy i delikatnej goryczki. Tą wyjątkową, smakową kombinację znajdziesz również w nowych żelkach Haribo Grapefruit, powstających na bazie ekstraktów owocowych i naturalnych barwników.

Dojrzewające w słońcu, soczyste grejpfruty nie bez powodu zyskały miano rajskich cytrusów (z łaciny: Citrus paradisi). Pod aromatyczną skórką kryją się bowiem soczyste cząstki, których smak łączy w sobie delikatną słodycz z idealnym na letnie upały, gorzkawym orzeźwieniem. Dla wszystkich wielbicieli tego owocu, Haribo przygotowało nowe żelki Haribo Grapefruit w kwaśnej posypce.

Zielone opakowanie Haribo Grapefruit kryje w sobie pachnącą latem mieszankę żelków w kształcie cząstek czerwonego i białego grejpfruta. Każda z nich została obtoczona w kwaśnej posypce, pod którą kryje się owocowa słodycz. Haribo Grapefruit to jednak nie tylko nowa propozycja letniego orzeźwienia, ale również innowacyjna receptura. Żelkowe cząstki owoców powstały na bazie naturalnych barwników i ekstraktów pochodzących z owoców. Dzięki temu, barwy żelków powiązane są ze smakiem czerwonego i białego grejpfruta, a cała rodzina może cieszyć się smakowitym i naturalnym orzeźwieniem. 

Dostępność produktu: 
Żelki Haribo Grapefruit dostępne są w wybranych sklepach w opakowaniu 200g, w cenie około 5,98 zł brutto/ szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »