Technologie » Komputery

Newline przedstawia uniwersalne wyświetlacze LED z serii Direct View

Newline przedstawia uniwersalne wyświetlacze LED z serii Direct View
Zobacz więcej zdjęć »
Newline Interactive rozszerza ofertę o bezdotykowe wyświetlacze Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali.

Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Urządzenia zwracają uwagę bardzo lekką konstrukcją. Ekran otacza ultracienka ramka, a panel LED ma grubość 19,8mm. Za wierne, naturalne odwzorowanie barw odpowiada 24-bitowa technologia przetwarzania kolorów, która w połączeniu z częstotliwość odświeżania na poziomie 3840 Hz i możliwością kalibracji - gwarantuje ogromną wydajność wizualną w różnych środowiskach oświetleniowych.

Ekrany oferują rozdzielczość 1920x1080 (FHD), jasność 550 cd/m², kontrast 3000:1, a żywotność wyświetlacza to 100.000h. Do dyspozycji użytkownika są 2x wejścia HDMI 2.0; 2x USB 2.0; 1x interfejs USB 3.0 oraz wyjście audio LINE OUT. Wyświetlacz wyposażony jest w dwa zintegrowane głośniki o mocy 10W każdy.

Modułowa konstrukcja wyświetlaczy LED z serii DV pozwala na szybką i łatwą instalację, a czynności konserwacyjne wykonuje się z przodu urządzenia bez konieczności demontażu. W konstrukcji all-in-one - kluczowa jest płynna integracja modułowej obudowy, systemów zasilania, sterowania, przetwarzania i głośników. Nie ma problemów z konfiguracją i okablowaniem. Wyeliminowane są też tradycyjne trudności z urządzeniami peryferyjnymi.

 

Konstrukcja jest o około 50% lżejsza od konwencjonalnych urządzeń tego typu i może być montowana na ścianie albo na mobilnym stojaku.

Do kalibracji wyświetlaczy Newline z serii DV służy specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna. Dzięki niej użytkownik może regulować i pozycjonować moduły bezprzewodowo korzystając ze smartfona.  

Do udostępniania treści służy niezwykle funkcjonalna aplikacja Newline Cast+.

Newline Cast+ jest kompletnym rozwiązaniem służącym do przesyłania i nadawania treści. Zastępuje –  znane użytkownikom monitorów interaktywnych Newline - Newline Cast oraz Newline Broadcast. Bogaty katalog funkcji obejmuje możliwość 9 jednoczesnych transmisji na ekranie monitora, touchback, grupowe wyświetlanie, Mirror Control oraz kompatybilność klucza sprzętowego Newline Click2Cast (dongle).

Newline Click2Cast podłączony do laptopa poprzez USB-C lub USB-A pozwala na szybkie i bezproblemowe udostępnianie ekranu komputera na monitorze Newline.

-------- 

W 2023 r. Newline Interactive oraz Agraf Sp. zo.o. zyskały prawo do korzystania z tytułu : „PARTNER PROGRAMU Laboratoria Przyszłości”. Monitory interaktywne Newline Lyra oraz Newline FLEX trafiły do Showroomu Laboratoriów Przyszłości w Warszawie i Wrocławiu.

Więcej o Newline - www.newline-interactive.com/pl

YT - https://www.youtube.com/channel/UC7pZwRIyx7OVPfpfp_c81mg

FB – https://www.facebook.com/NewlinePolska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/newline-interactive-polska

Kontakt poland@newline-interactive.com

Dystrybutor na Polskę: Agraf sp. z o. o. https://agraf-it.pl/​ tel.: +48 42 25 03 185 info@agraf.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »