Dom » Wnętrza

Niezbędna na kuchennej wyspie

Niezbędna na kuchennej wyspie
Zobacz więcej zdjęć »
Wyspy kuchenne zagościły na dobre w naszych domach i mieszkaniach. Dzięki nim możemy funkcjonalnie zaaranżować kuchnię i otworzyć ją na salony. Coraz częściej tworzymy wyspy w małych pomieszczeniach i podnosimy ich funkcjonalność wyposażając w zlewozmywak.

Niezbędnym dopełnieniem są nowoczesne baterie kuchenne Sigma, Gamma i Delta oferowane przez Grupę Armatura, które staną się inspirującym i niezwykle praktycznym elementem dekoracyjnym.

Wyspy kuchenne stają się centralnym miejscem mieszkania. Łączą kuchnie z salonem stanowiąc miejsce spotkań i pozwalając wspólnie przygotowywać oraz spożywać posiłki. W kuchni najważniejszą rolę odgrywa woda. Używamy jej do gotowania, parzenia i mycia. Nie ma czynności kuchennej, która obyłaby się bez kontaktu z wodą. Dobrze zatem przewidzieć trochę większą powierzchnię pod zlewozmywak, wygodny blat roboczy oraz funkcjonalną i inspirującą swoją formą baterię. Idealną przestrzenią roboczą staje się wyspa kuchenna. Dzięki takiemu umiejscowieniu w wygodny sposób, charakterystyczny dla kultury południowej i śródziemnomorskiej, wspólnie z rodziną lub gośćmi możemy przygotowywać smaczne posiłki, oprawiać ryby, myć aromatyczne warzywa czy komponować kolorowe sałatki. Efekt naszych prac mogą podziwiać wszyscy domownicy wprowadzając do sztuki kulinarnej element inspirującej wspólnej zabawy. Decydując się na taką aranżację wyspy należy ją wyposażyć w odpowiednią baterię dopasowaną do potrzeb mieszkańców. Nowoczesna rodzina, z zacięciem kulinarnym i często korzystająca z kuchni zainteresuje się stojącą baterią np. Sigma z oferty Grupy Armatura z wyciąganą wylewką – dzięki której usprawnimy działania kuchenne. Osobom ceniącym unikalny design dedykowane są stojące modele:  Gamma i Delta z obrotową wylewką.

Dla pasjonatów gotowania – bateria Sigma
Bateria zlewozmywakowa Sigma Grupy Armatura z wyciąganą wylewką, to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Jednouchwytową baterię Sigma wyposażono w długą wylewkę  –  225  mm, która dodatkowo posiada ergonomiczne przedłużenie w postaci elastycznego węża. Zastosowanie w modelu wyciąganej wylewki ułatwia zmywanie naczyń o niestandardowych wymiarach, napełnianie wodą dużych naczyń, wysokich garnków i butelek. Wyciągana wylewka pozwala precyzyjnie operować strumieniem wody, utrzymać zlewozmywak w nienagannej czystości i wyeliminować efekt rozpryskiwania wody.

Dla miłośników designu – baterie Gamma i Delta
Gamma i Delta – z oferty Grupy Armatura to stojące, jednouchwytowe baterie kuchenne z obrotową wylewką. Wyróżniają się one nowoczesnym, odważnym wzornictwem, bazującym na czystości formy. Design baterii koncertuje się na zdecydowanym, dynamicznym kształcie. Posiadają wyrazistą linię i wysoką wylewkę, ułatwiającą wykonywanie kuchennych czynności. Elementami charakterystycznymi baterii zlewozmywakowych Gamma i Delta są charakterystyczne uchwyty. Zostały zaprojektowane tak, by odpowiadały kierunkom najnowocześniejszego wzornictwa. Zastosowany pojedynczy uchwyt umożliwia szybką regulację strumienia przepływu oraz temperatury wody. Modele baterii Gamma i Delta wpiszą się w modne i nowoczesne aranżacje kuchni.  Doskonale będą współgrać z tak teraz modnymi szklanymi i stalowymi elementami jej wyposażenia. 

Bateria zlewozmywakowa Sigma – cena ok. 615,00 zł brutto
Bateria zlewozmywakowa Gama – cena ok. 474,00 zł brutto
Bateria zlewozmywakowa Delta – cena ok. 461,00 zł brutto

Producent: Grupa Armatura
www.grupa-armatura.pl

Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz z elementami montażowymi.
Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »