Motoryzacja » Samochody

NISSAN MURANO otrzymał tytuł Luksusowej Marki Gentelmana

NISSAN MURANO otrzymał tytuł Luksusowej Marki Gentelmana
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas wczorajszej gali miesięcznika „Gentelman” wręczone zostały statuetki Luksusowej Marki Gentelmana.

Nissan Murano, który swoją premierę rynkową miał podczas ubiegłotygodniowych Dni Otwartych, już zdobył swoją pierwszą nagrodę w kategorii „Luksusowy Samochód Na Każdą Okazję". Prócz Murano w tej kategorii były nominowane:BMW X6, Volvo XC60, Renault Koleos i Jeep Grand Cherokee SRT8.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Krzysztof Kowalski, RBU Communications Director odbierając nagrodę powiedział: „Trudno wymarzyć sobie lepszy początek sprzedaży dla Nissana Murano. Zaledwie 4 dni po wprowadzeniu na rynek otrzymuje ono już swoją pierwszą nagrodę. I z pewnością nie ostatnią...."

Nowe Murano przekracza granicę między klasą SUV a dynamiczną limuzyną. Prócz zmian w wyglądzie zewnętrznym znacząco poprawiono wnętrze: nowe przyrządy, nowe fotele, subtelne, nastrojowe oświetlenie i skórzane wykończenie z podwójnymi  przeszyciami i dodatki z aluminium. Nadwozie Murano jest o około 50% sztywniejsze w porównaniu z poprzednikiem. Napęd na 4 koła jest przenoszony przez nowoczesny, skonstruowany przez Nissana układ ALL MODE 4x4-i. Silnik V6 3,5 litra jest teraz silniejszy (moc wzrosła do 256 KM) i oszczędniejszy, przy czym lepsze osiągi samochodu i zmniejszenie zużycia paliwa są też owocem istotnych ulepszeń w nowatorskiej bezstopniowej skrzyni biegów CVT.
Wprowadzono udogodnienia w obsłudze auta: oprócz elektrycznie otwieranej i zamykanej klapy tylnej także podnoszenie oparć odbywa się na sygnał pilota zdalnego sterowania. Najbardziej pomysłowym elementem wyposażenia nowego Murano są kamery cofania.
Prócz kamery tylnej zamontowana została druga kamera w lusterku na drzwiach pasażera.

Ceny nowego Murano są niższe niż modelu poprzedniej generacji i rozpoczynają się od 179 tysięcy złotych.

Lista autoryzowanych dilerów Nissana dostępna jest na stronie www.nissan.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nissan
http://www.nissan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »