Motoryzacja » Samochody

Nissan - najbardziej pożądana marka wśród managerów mediów

W wynikach badania BriefStyle zleconych przez miesięcznik Brief Nissan zajął pierwszą pozycję jako najbardziej pożądana - przez managerów pracujących w mediach – marka samochodów. Drugie miejsce, ex aequo, zajęło Audi i BMW.

Badanie zostało zrealizowane na zlecenie magazynu przez TNS OBOP. Wzięli w nim udział managerowie pracujący w największych firmach w Polsce. Badanie to miało na celu zorientować się, jakie marki managerowie preferują, o ich sposobach spędzania przez nich wolnego czasu oraz źródłach informacji o rynku dóbr konsumenckich. Badanie przeprowadzone było wśród kadry kierowniczej domów mediowych i agencji reklamowych, firm korzystających z ich usług oraz mediów a udział w nim wzięło 367 respondentów.
Nissan jest liderem wśród segmentu 4x4 coraz popularniejszego wśród managerów i jego modele są coraz częściej wybierane jako samochody służbowe. Do aut z napędem na cztery koła zaliczają się: Pathfinder, legendarny Patrol, luksusowe Murano, nowy X-Trail oraz miastoodporny Qashqai i supersportowy GT-R. Ponadto Nissan posiada jako jedyny producent dwa modele pick-up w swojej gamie. To Nissan Navara, który jest liderem sprzedaży w całej Europie oraz nowy użytkowy NP300. Oba modele pick up pozwalają na odliczenie pełnego podatku VATu przedsiębiorcom. Gamę uzupełniają modele osobowe z przyjazną Micrą na czele, rodzinnym NOTE, przestronną Tiidą oraz sportowym 350Z. Uzupełnienie tej oferty stanowią auta dostawcze i ciężarowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nissan
http://www.nissan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »