Motoryzacja » Samochody

Nissan wprowadza nowego NV200 Vanette Taxi

Nissan wprowadza nowego NV200 Vanette Taxi
Zobacz więcej zdjęć »
Nissan zaprezentował popularny model Vanette w wersji taxi. Samochód jest zgodny z koncepcją uniwersalnej taksówki opracowaną przez japońskie Ministerstwo Gruntów, Infrastruktury i Transportu.

NV200 Vanette Taxi, bazujący na wprowadzonym w maju zupełnie nowym Nissanie Vanette, to przedstawiciel nowej serii pojazdów do przewozu pasażerów, charakteryzujący się elegancką sylwetką oraz przestronnym i wygodnym wnętrzem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

NV200 Vanette Taxi został zaprojektowany tak, aby spełnić traktowane z coraz większą uwagą potrzeby starszych i niepełnosprawnych Japończyków i umożliwić im utrzymanie niezależności w codziennych sprawach i życiu towarzyskim. W ten sposób Nissan stara się budować społeczeństwo, w którym wszyscy mają zapewniony wysoki komfort życia.

Przestronna kabina gwarantująca wygodną podróż

NV200 Vanette Taxi został zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby każdego klienta, wszędzie i zawsze. Gwarantuje to przestronna kabina, w której zmieszczą się także pasażerowie na wózkach inwalidzkich. Nisko poprowadzona dolna krawędź okien i wysoko umieszczone fotele podkreślają wrażenie przestronności wnętrza i zapewniają lepszą widoczność. Specjalne poręcze i inne detale ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

W sprzedaży od 2010 roku

Ministerstwo Gruntów, Infrastruktury i Transportu promuje koncepcję uniwersalnej taksówki jako pojazdu zaprojektowanego zgodnie ze specjalnymi wytycznymi. Nissan NV200 Vanette Taxi spełniający wymagania ministerstwa będzie dostępny na rynku przed końcem 2010 roku.

DANE TECHNICZNE

  • Długość (mm) 4400
  • Szerokość (mm) 1695
  • Wysokość (mm) 1850 (bez znaku Taxi)
  • Rozstaw osi (mm) 2725
  • Liczba miejsc 5 (3 z 1 pasażerem na wózku inwalidzkim)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »