Moda » Biżuteria

Nowa kolekcja oprawek okularowych Belutti Eleganza2

Nowa kolekcja oprawek okularowych Belutti Eleganza2
Zobacz więcej zdjęć »
Belutti zaprezentowało nowe modele oprawek okularowych znanej już na rynku kolekcji Eleganza. Eleganza2 to propozycja dla osób, które lubią łączyć elegancję z nutką nowoczesności.

W kolekcji znajdują się modele o odważnym designie oraz klasyczne kształty z kolorowymi akcentami. Belutti Eleganza2 zawiera 30 nowych wzorów, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Nowa kolekcja Belutti Eleganza2 oferuje szeroki wybór opraw okularowych w eleganckim stylu. Klasyczne, prostokątne, czarne ramki połączone z zausznikiem o kolorowym wnętrzu np.: czerwonym, białym bądź granatowym to propozycja dla osób, które lubią łączyć awangardę z tradycją. Białe oprawki ze stalowym motywem kulek to idealne rozwiązanie dla odważnych. Kolekcja została wykonana z trwałych materiałów - stali, metalu oraz specjalnego tworzywa, które zapewniają komfort noszenia oraz elegancki wygląd.

„Hitem naszej nowej kolekcji są oprawki w designerskim, falowanym kształcie. Są eleganckie, a jednocześnie nowoczesne. Szczególnie polecam je osobom, które chcą się wyróżnić” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

Oprawki są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w całej Polsce. Sugerowana cena oprawek wynosi od 239 – 299 zł. Więcej informacji na stronie www.belutti.com
*    *    *
O firmie Belutti
Belutti, marka o włoskich korzeniach, ma w swojej ofercie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Okulary Belutti przeznaczone są dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia. Charakteryzuje je modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki. Duża ilość modeli pozwala każdemu dobrać coś idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
Marka Belutti powstała w 1999 roku w małej rodzinnej fabryce okularów we Włoszech, w górskiej miejscowości Belluno.  
Okulary i akcesoria optyczne marki Belutti są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych oznaczonych symbolem Authorized Belutti Dealer.
Wszystkie produkty tej marki są nadzorowane przez polskie urzędy państwowe, posiadają Deklarację Zgodności, rejestracje w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy potwierdzający wysoką jakość oferowanego towaru.
www.belutti.com
www.facebook.com/BeluttiEyewear

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »