Technologie » Telekomunikacja

Nowe oferty Netii dla klientów indywidualnych

Nowe oferty Netii dla klientów indywidualnych
Zobacz więcej zdjęć »
Netia wprowadziła zmiany w ofercie dla klientów indywidualnych dla usług internetowych i głosowych oraz pakietów. Na własnej sieci Netia zaczęła oferować dostęp do Internetu bez abonamentu telefonicznego i opłaty za utrzymanie łącza.

Nowej ofercie towarzyszy szeroko zakrojona, odważna kampania reklamowa.

Największe zmiany w ofercie szybkiego dostępu do Internetu Netii pojawiają się w usługach świadczonych na własnej sieci miedzianej operatora. Nowością jest tu możliwość zakupu samodzielnej usługi internetowej bez konieczności posiadania usługi głosowej oraz bez potrzeby ponoszenia opłat za utrzymanie łącza. Co więcej najniższą oferowaną przez Netię prędkością dostępu do Internetu na bazie sieci własnej operatora (sieć miedziana, ethernet) jest teraz 2 Mbit/s w cenie od 49 zł miesięcznie.

W usługach świadczonych na liniach TP oraz w technologii bezprzewodowego dostępu WiMAX zostają utrzymane dotychczasowe warianty prędkości łączy. Aktualne cenniki są dostępne na stronie: http://www.netia.pl/hp,dla_domu,internet_opis.html
 
Jeszcze lepszy telefon
 
W ofercie usług głosowych Netii pojawiają się zupełnie nowe plany taryfowe. W ofercie na bazie WLR (abonament telefoniczny, oferowany z wykorzystaniem sieci TP) i WiMAX dostępna jest nowa taryfa Lepszy Telefon 50, umożliwiająca uzyskanie dodatkowych rabatów i obniżonych opłat miesięcznych na opcje Wieczory i Weekendy oraz Cały Czas w pakietach.

Oferta głosowa Netii jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów, będących w zasięgu uwolnionych przez Netię central TP (LLU) oraz klientów, który są w zasięgu własnej sieci miedzianej Netii oraz sieci ethernetowych.  Dla tych klientów Netia opracowała ofertę Lepszy Telefon 35. W jej ramach dostępne są m.in. niższe stawki za połączenia, niższe opłaty miesięczne za opcje taryfowe Wieczory i Weekendy oraz Cały Czas. Tym klientom, którzy przeniosą swój numer do sieci Netii, firma oferuje darmowe korzystanie przez okres 4 miesięcy z jednej opcji dodatkowej. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.netia.pl/hp,dla_domu,telefon_opis.html
 
Pakiety
 
Wraz z nowymi planami taryfowymi zmienia się oferta pakietów internet+telefon. Kupując w Netii pakiet klient korzysta z niższej ceny dostępu do Internetu lub niższych cen opcji dodatkowych. Informacje na temat pakietów dostępne są na stronie: http://www.netia.pl/hp,dla_domu,pakiet_opis.html


W nowej ofercie Netii na usługi dostępu do internetu i pakiety wciąż obowiązuje możliwość zmiany promocji na inną, nawet w trakcie obowiązywania umowy.
 
(Nie) porównawcza kampania reklamowa


Nowa oferta wspierana jest szerokozakrojoną kampanią reklamową obejmująca telewizję, internet, radio, prasę oraz materiały BTL. Kreacja podkreśla oszczędności, jakie można uzyskać decydując się na ofertę pakietową w Netii: Internet i telefon w Netii nawet 26 zł taniej w porównaniu do oferty TP SA.

- Wierzymy, że jasny przekaz w reklamie spowoduje, iż żaden klient nie będzie miał wątpliwości, jaka oferta jest atrakcyjniejsza cenowo - powiedział Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.

Reklamowane zestawienie dotyczy ofert w pakietach przy umowach na 24 miesiące: Lepszy Telefon 35 (LLU) + Szybki Internet 1 Mbit/s w Netii vs. plan doMowy tp 60 + bezpieczna neostrada tp 1 Mbit/s oraz Lepszy Telefon 50 (BSA) + Szybki Internet 2 Mbit/s w Netii vs. plan doMowy tp 60 + bezpieczna neostrada tp 2 Mbit/s.
 
Reklamy pojawią się w następujących mediach:

- w telewizji - spot  15 sek. w stacjach: TVP 1, TVP 2, TVP 3, TVN, TVN 7, Polsat, TV 4
- w internecie - kreacje na m.in.: WP, Onet, gazeta.pl, Gadu Gadu, Wrzuta, Interia, o2, sieci ad.net
- w prasie, m.in. „Gazeta Wyborcza", „Gala", „Dziennik", „Fakt", „Przegląd Sportowy", „Sport", „Wprost"
- w radiu - spot 30 sek. oraz 15 sek. (po 16 marca) w stacjach: RMF FM, Radio Zet, PR3

Nową ofertę można zamówić:
- pod numerem: 0 801 802 803
- na stronie www.netia.pl (dodatkowo przez dwa miesięce Internet za 1 zł)
- wysyłając SMS na numer 4144 i wpisując w treści słowo Netia
- u przedstawicieli handlowych NetiiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »