Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

NOWE SMAKI W ŚWIECIE DZIECKA – EKOLOGICZNA KASZKA KUKURYDZIANA Z TAPIOKĄ dla niemowląt od 4 mies.

NOWE SMAKI W ŚWIECIE DZIECKA – EKOLOGICZNA KASZKA KUKURYDZIANA Z TAPIOKĄ dla niemowląt od 4 mies.
Zobacz więcej zdjęć »
Doskonale znany wśród mam, wiodący producent wysokojakościowej, ekologicznej żywności dla niemowląt i nieco starszych dzieci - szwajcarska marka Holle – rozszerzyła swój asortyment o nową kaszkę dla najmłodszych dzieci – Ekologiczną kaszkę kukurydzianą z tapioką dla niemowląt od 4. miesiąca życia.

 

Kaszki dla niemowląt stanowią znakomitą podstawę pełnowartościowej diety niemowląt i małych dzieci, dlatego ważne jest, aby były zróżnicowane i najwyższej jakości. Ekologiczna Kaszka kukurydziana z tapioką marki Holle przeznaczona jest dla maluchów po zakończeniu karmienia piersią jako część zróżnicowanej diety - najwcześniej od 4. miesiąca, zależnie od etapu rozwoju dziecka i jego indywidualnych potrzeb. Pełne ziarna użyte w kaszkach Holle są w łatwostrawnej postaci, a ich wartość odżywcza, łagodnie uwalniana z ciepłem oraz wilgocią, idealnie dostosowana została dla rosnących potrzeb małego organizmu.

Kaszka Holle nie zawiera soli, cukrów krystalizowanych, białek mleka, modyfikowanych genetycznie składników, konserwantów, barwników czy środków aromatycznych – jedynie mąkę kukurydzianą, razową mąką ryżową, mąkę z tapioki i witaminę B1. Jest także produktem całkowicie bezglutenowym. Kaszka ma łagodny, przyjemny smak, jest także niezwykle delikatna i lekkostrawna – w sam raz dla rozwijającego się układu pokarmowego niemowlaka. Sprzyja temu zawarta w kaszce tapioka, która jest hipoalergiczna, bardzo lekkostrawna i z uwagi na swoje właściwości zaleca się ją w diecie dzieci oraz osób starszych.

Ekologiczna Kaszka kukurydziana z tapioką marki Holle może być przygotowywana zarówno jako kaszka bezmleczna lub mleczna - z dodatkiem jakiegokolwiek mleka dla niemowląt.

www.holle.pl

Marka: Holle

Waga netto: 250 g

Dystrybutor: Victualia

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »