Motoryzacja » Samochody

Nowy Golf z napędem na 4 koła 4MOTION

Nowy Golf z napędem na 4 koła 4MOTION
Zobacz więcej zdjęć »
W salonach Volkswagena dostępny jest już nowy Golf z napędem 4MOTION. Napęd na 4 koła jest oferowany z silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI o mocy 103 kW/ 140 KM z sześciobiegową przekładnią manualną, i w początkowej fazie sprzedaży tylko w wersji 5-drzwiowej.

Sześć wariantów silników i przekładni biegów dostępnych aktualnie w nowym Golfie zostało
uzupełnionych teraz o sprawdzony napęd 4MOTION.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Golf 2.0 TDI 4MOTION zużywa zaledwie 5,5 litra oleju napędowego na sto kilometrów i osiąga prędkość maksymalną 206 km/h przyspieszając do 100 km/h w 9,4 sekundy. Maksymalny moment obrotowy 320 Nm dostępny jest już od 1.750 obr./min, zatem w bardzo szerokim zakresie prędkości obrotowej model ten gwarantuje doskonałą siłę ciągu.

Golf 2.0 TDI 4MOTION w wersji Comfortline oferowany jest w cenie od 84 840 zł (wersja 3-drzwiowa), a w wersji Highline w cenie od 87 140 zł (wersja 3-drzwiowa). Wersje 5-drzwiowe są odpowiednio o 1000 zł droższe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »