Kultura, sztuka » Kultura

Obrazy Justyny Jabłońskiej znikają jeden po drugim ze ścian DNA Gallery

Obrazy Justyny Jabłońskiej znikają jeden po drugim ze ścian DNA Gallery
Zobacz więcej zdjęć »
Po niecałych dwóch tygodniach od rozpoczęcia wystawy prac Justyny Jabłońskiej we wrocławskiej DNA Gallery sześć obrazów zostało już sprzedanych, a dwa są zarezerwowane. To ostatnia okazja, żeby nabyć pozostałe dzieła artystki, które niewątpliwie są opłacalną lokatą na przyszłość.

Największą popularność zyskał obraz „Rysuje”, który został zakupiony już w dniu wernisażu.

Niemałym zainteresowaniem cieszyła się też „Sonia”, która znalazła szczęśliwego nabywcę tydzień później. „Siestę” klient zarezerwował jeszcze przed wernisażem. Poza I, Poza II i Poza III zostały zakupione spontaniczne jako prezent walentynkowy dla żony. To najlepszy dowód na to, że artystka zdobyła uznanie wśród odbiorców.

Tym, co najbardziej przyciąga uwagę entuzjastów prac Justyny Jabłońskiej jest bogactwo kolorystyczne widoczne w jej obrazach. Podczas wernisażu, który odbył się 2 lutego artystka sama podkreśliła swoją fascynację kolorem: „Każdy odcień jest dla mnie niepowtarzalny. Czasem znalezienie tego idealnego koloru trwa wiele godzin, ale dopiero po jego uzyskaniu czuję się usatysfakcjonowana" - powiedziała.

Zapraszamy do oglądania wystawy prac Justyny Jabłońskiej w Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5 we Wrocławiu do 3 marca, od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty od 10 do 14.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DNA Gallery
http://dnagallery.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »