Gospodarka » Bezpieczeństwo

Odznaki „Za Zasługi dla Ubezpieczeń”

W dniu 26 stycznia 2016 roku Polska Izba Ubezpieczeń (PIU), podczas Walnego Zgromadzenia, wręczyła odznaki „Za Zasługi dla Ubezpieczeń”. W gronie laureatów znalazło się troje wybitnych Pracowników Concordii Ubezpieczenia:

Pani Alina Niedzielska – Główna Księgowa

Pan Maciej Izmajłow - Prokurent - Dyrektor Finansowy

Śp. Czesław Jurek - były Dyrektor Oddziału Gdańsk


Pani Alina Niedzielska z Concordią Ubezpieczenia związana jest od samego początku istnienia firmy, czyli od 1997 r. Przez osiemnaście lat, niezmiennie, na stanowisku Dyrektora Biura Finansowo-Księgowego/Główna Księgowa. Przez te lata Pani Niedzielska swoją postawą udowadniała, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Zmieniała się organizacja naszej firmy, zmieniały się przepisy prawa, ale Biuro Finansowo-Księgowe było zawsze stabilne i świetnie dostosowane do nowych okoliczności. Pani Niedzielska jest absolwentką Studium Ekonomicznego w Poznaniu oraz Studium Doradców Finansowych.

Współpracownicy mówią o niej: dobry i wyrozumiały przełożony, osoba niezwykle odpowiedzialna i skrupulatna.

Pan Maciej Izmajłow jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu (Wydział Ekonomii). Z Concordią związany jest od samego od 1997 r., pełniąc funkcję Dyrektora Finansowego i, dodatkowo od czerwca 2015 r., Prokurenta (prokura łączna do czynności sądowych i pozasądowych związanych z prowadzeniem działalności przez Concordię Ubezpieczenia).

Gdy Pan Izmajłow rozpoczynał pracę w Concordii (Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych „Wielkopolska”), wówczas rok obrotowy zamknięto składką przypisaną brutto w wysokości 5,1 mln zł. Po 18 latach Concordia zakończyła rok 2014 przypisem na poziomie ponad 380 mln zł. Dane te pokazują ogromny rozwój firmy, przy jednoczesnej zmianie otoczenia prawnego i sposobu sprawozdawczości finansowej (Ustawa o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej z 22 maja 2003 r.; Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2009 r. w sprawie szczególnych zasad rachunkowości zakładów ubezpieczeń i zakładów reasekuracji; Solvency I i II). Wymagało to od osoby odpowiedzialnej za finanse dużej elastyczności i nakładów pracy, aby przystosować Concordię do nowych warunków funkcjonowania w obszarze finansowo-księgowym.

Współpracownicy mówią o nim: wymagający szef, bardzo dociekliwy perfekcjonista.


Pan Czesław Jurek
z Concordią związany był od 2003 r., z branżą ubezpieczeniową natomiast od 1993 r. Od wielu lat z sukcesem kierował pracami gdańskiego oddziału Concordii, utrzymując przykładne relacje biznesowe zarówno z klientami, jak i partnerami.

Pan Czesław Jurek był absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ponadto ukończył liczne kursy dotyczące prowadzenia negocjacji, m.in. z Piotrem Tymochowiczem i Adamem Hamanem.

Był osobą, która potrafiła skutecznie integrować współpracowników, zarażając ich swoim optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na codzienną pracę.

Współpracownicy mówią o nim: niezwykle życzliwy i dobry przełożony; osoba bardzo komunikatywna i dobrze zorganizowana; dyrektor, który potrafił stworzyć przyjazne środowisko pracy.

 

Odznaki przyznawane są przez PIU od 1996 r. trafiają do osób i instytucji, które swoją codzienną pracą, w sposób szczególny, wpływają na rozwój polskiego rynku ubezpieczeniowego oraz samorządu branżowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandscope

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »