Gospodarka » Żywność

On Board PR dla Algidy

On Board PR dla Algidy
Zobacz więcej zdjęć »
Unilever Polska zleca On Board PR działania PR na rzecz marek Algida i Carte D’Or. Kampania pod hasłem „Dobra przyjemność każdego dnia” potrwa do końca 2009 roku.

Firma On Board PR (www.onboard.pl) rozpoczyna realizację kampanii „Dobra przyjemność każdego dnia” dla marek Algida i Carte D’Or należących do portfolio Unilever Polska. Celem projektu jest podkreślenie wpływu, jaki spożywanie lodów ma na dobre samopoczucie oraz zaakcentowanie przyjemności związanych z ich jedzeniem. To już druga edycja kampanii „Dobra przyjemność każdego dnia” realizowanej przez firmę On Board PR. Za koordynację działań komunikacyjnych odpowiedzialny będzie zespół pracujący w dziale Brand PR kierowanym przez Dorotę Ciszek. Umowa o współpracy obowiązuje do końca 2009 roku.

Unilever (www.unilever.pl) to jeden z największych na świecie producentów branży spożywczej, kosmetycznej i środków czystości, obecny w 150 krajach świata. Wśród marek Unilever znajdują się m.in. Clear, Flora, Algida, Knorr, Hellmann's, Rama, Lipton, Saga, Cif, Domestos, Dove, Rexona, Sunsilk. W ciągu ostatnich sześciu lat firma zainwestowała w Polsce ponad 400 mln złotych, a w następnych latach planuje wydanie kolejnych 200 mln zł na rozbudowę ośrodków produkcyjnych w Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy.

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »