Firma » Reklama

On Board PR najbardziej uhonorowaną agencją PR z Polski

Jury konkursu Golden Drum Award 2009 przyznało nagrody dwóm projektom On Board PR

Jury międzynarodowego konkursu Golden Drum 2009 nagrodziło  dwa projekty public relations realizowane przez On Board PR (www.onboard.pl). Jednocześnie On Board PR jest jedyną firmą PR z Polski, która zdobyła dwie statuetki w konkursie Golden Drum.

Nagrodzone projekty to ogólnopolska „Kampania na rzecz pracowników ochrony” oraz Interaktywny projekt „Kumpel z Przeszłości – 1944 Live”. Pierwszy zdobył srebrną statuetkę w kategorii Public Affairs. Drugi – w kategorii Engagement & Participation. Wręczenie nagród odbyło się wczoraj, podczas uroczystej gali w Portoroż, w Słowenii.
 
„Kampania na rzecz pracowników ochrony” była realizowana dla NSZZ Solidarność. Celem projektu była poprawa warunków pracy w branży ochrony, edukacja pracowników tego sektora oraz przekonanie pracodawców o konieczności polepszenia warunków pracy ochroniarzy.
 
„Kumpel z Przeszłości – 1944 Live” (www.kumpelzprzeszlosci.pl) to projekt, którego pomysłodawcą jest agencja reklamowa San Markos (www.sanmarkos.pl), realizowany we współpracy z On Board PR i Biurem Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Inspiracją dla twórców projektu była 65. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Na portalu społecznościowym Facebook stworzono dwa profile dwojga młodych ludzi – „Sosny” i „Kostka” – fikcyjnych powstańców. Aktualizowane codziennie, do końca Powstania (początek października) stanowią prywatną kronikę Powstania Warszawskiego widzianego oczami dwojga młodych ludzi.

Golden Drum (www.goldendrum.com) to jeden z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych festiwali reklamy i PR, od kilkunastu lat nagradzających najlepsze kampanie reklamowe na świecie. Nagrody przyznawane przez festiwalowe jury to m.in. Golden Drum Grand Prix, Golden Drum, Silver Drum.

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »