Technologie » Komputery

Osiem slotów na dyski. Koncept produktu ICY DOCK CP121

W katalogu ICY DOCK znaleźć można również koncepty produktów, czyli przedstawiające ich zarys, nim ruszą one do produkcji. Jednym z nich jest wyjmowana obudowa na osiem dysków.

Na osiem dysków - można je mieszać

Obudowa znana obecnie jako CP121 ma nadawać się do dwóch rodzajów dysków: EDSFF E1.S lub M.2 NVMe SSD. Łącznie dysków zmieści aż osiem (można jednocześnie używać różnych rodzajów), a dzięki czterem portom SlimSAS 8i (SFF-8654) i obsłudze PCIe 4.0 x4 prędkości transferu mogą sięgać 64 Gb/s (zależnie od szybkości dysku). Aby dostać się do dysków i je wymienić nie potrzeba żadnych narzędzi. Obudowa ma być umieszczona na przodzie, we wnęce 5,25 cala.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dobre temperatury i wytrzymałość

Nowa obudowa ICY DOCK to także utrzymanie dobrych temperatur. A to za sprawą dużego rozpraszania ciepła, przeszło stu otworów wentylacyjnych, tac dyskowych, które działają jak aluminiowe radiatory z podkładką termiczną oraz wymiennych podwójnych wentylatorów 40 mm z przełącznikiem, który umożliwia wyłączenie ich, gdy nie są potrzebne.

Obudowa ma być wykonana w pełni z metalu, spełnia wymogi co do odporności na ogień. Dzięki zatrzaskowi Eagle-hook napędy są bezpiecznie zamocowane. Natomiast dzięki technologii aktywnego zasilania (APT) dioda LED, która pokazuje obecność i pracę dysku, oraz wentylatory włączą się wtedy, gdy dysk zostanie zamontowany.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Icy Dock
http://www.icydockpl.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »