Dom » Budownictwo

OSTEODEX Centrum Medyczne w nowej siedzibie

OSTEODEX Centrum Medyczne w nowej siedzibie
Zobacz więcej zdjęć »
Ważna wiadomość dla pacjentów OSTEODEX. Centrum Medyczne przeniosło swoje usługi do nowego budynku przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Nowym Sączu. Nowa siedziba mieści się niedaleko poprzedniej lokalizacji, a dużo większa powierzchnia użytkowa, umożliwia najwyższą jakość świadczonych usług.

W nowym obiekcie OSTEODEX Centrum Medyczne na pacjentów czeka 20 poradni specjalistycznych, nowoczesne gabinety lekarskie, pracownia endoskopowa, pracownia densytometryczna i chirurgia jednego dnia. To w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęt medyczny pracownie i gabinety oraz doświadczeni specjaliści, dla których najważniejszym celem jest zapewnić chorym jak najszybszy powrót do zdrowia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguOSTEODEX Centrum Medyczne od 20 lat świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zajmuje się nie tylko leczeniem, ale również diagnostyką, profilaktyką, a także przeprowadza zabiegi chirurgii jednego dnia: Położyliśmy duży nacisk na rozbudowę oddziału chirurgii jednego dnia. Jest to sposób leczenia zabiegowego, zapewniającego wykonanie u pacjenta określonego zabiegu chirurgicznego z intencją wypisania pacjenta w czasie do 24 h. Pacjenci są przyjmowani i wypisywani w tym samym dniu. Tak jest m.in. w przypadku zabiegu usuwania zaćmy, który dzięki nowym możliwościom naszego Centrum Medycznego, możemy przeprowadzać częściej, skracając tym samym czas oczekiwania na zabieg - mówi lek. med. Irena Wieczorek, prezes zarządu OSTEODEX.

Przychodnia przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7do 20-tej. Dużym udogodnieniem jest przestronna nowoczesna rejestracja, który umożliwia pacjentom oraz personelowi swobodę, zachowując wszystkie wymogi sanitarne szczególnie ważne w czasie pandemii Covid-19. Dostępny jest bezpłatny parking oraz wygodna poczekalnia. OSTEODEX dostosowany jest również dla osób niepełnosprawnych.
Więcej informacji:
info@osteodex.pl
+48.18.5475162, +48.18.5475163, +48.606829033Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »