Technologie » Internet

Passus na konferencji Cisco Expo 2010

W dniach 28-29 października br. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się konferencja Cisco Expo, poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom i technologiom sieciowym.

Firma Passus, srebrny partner konferencji, podczas specjalnych warsztatów technicznych zaprezentuje, jak przy pomocy narzędzi sieciowych Fluke Networks rozwiązywać problemy związane z wydajnością i bezpieczeństwem sieci.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konferencja podzielona będzie na dwa bloki: biznesowy i techniczny. Podczas sesji biznesowych przedstawione zostaną rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorstw działających w wybranych branżach, takich jak: przemysł, bankowość, hotelarstwo, nieruchomości, opieka zdrowotna oraz sektor publiczny.

W bloku sesji technicznych prezentowane będą rozwiązania i technologie bezpieczeństwa sieciowego, centrów przetwarzania danych, telefonii IP, sieci bezprzewodowych, a także wiele innych. Część ta podzielona jest na cykl wykładów oraz warsztaty, zorganizowane przez firmę Passus. Warsztaty będą prowadzone w specjalnie przygotowanym laboratorium.

Uczestnicy będą mogli samodzielnie m.in.:

  • zapoznać się z nowoczesnym systemem do monitorowania zasobów LAN
  • skonfigurować testy i usługi przydatne w codziennej pracy administratora sieci
  • rozwiązywać typowe problemy sieciowe z wykorzystaniem analizy pakietowej (sniffing), filtrować ruch oraz dekodować pakiety
  • projektować i optymalizować sieci bezprzewodowe przy pomocy narzędzi AirMagnet
  • sprawdzić gdzie i kiedy Cisco WAAS jest przydatnym „akceleratorem" poprawiającym komfort pracy z aplikacjami w sieciach.

Cisco Expo 2010 w szczegółach

Konferencja Cisco Expo odbędzie się w dniach 28-29 października 2010 r. w centrum konferencyjno-hotelowym Best Western Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.ciscoexpo.pl.

Szczegółowe informacje o warsztatach znaleźć można pod adresem: http://www.networks.passus.pl

O firmie Passus sp. z o.o.

Grupa Passus jest polskim dostawcą wysokospecjalizowanych rozwiązań obejmujących:·

  • planowanie, monitoring i poprawę wydajności sieci teleinformatycznych,
  • projektowanie i budowę sieci radiokomunikacyjnych,
  • bezpieczeństwo sieci IT,
  • własne urządzenia sieciowe i specjalistyczne aplikacje.

Do grona klientów spółki należą m.in.: PKO BP, Bank Pekao SA, Ericsson, EuroBank, Gaz System, Nokia, Orange, TP SA, PTC, P4, Polkomtel, T-Mobile, ZUS. Dynamicznie rozwija się także eksport rozwiązań - m.in. do Austrii, Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowacji oraz RPA.

Oferta firmy przygotowywana jest w oparciu o produkty wiodących światowych producentów, m.in. AirMagnet, Cisco, Draka, Fluke Networks, Opnet, Powerwave, Radiall, Spinner. Spółka posiada także własny zespół programistów i inżynierów, którzy tworzą kompletne rozwiązania na indywidualne zamówienia klientów.

Grupa Passus działa na rynku IT od 1992 roku. Zatrudnia ponad 100 wysokokwalifikowanych pracowników - inżynierów, programistów i specjalistów. Potwierdzeniem kompetencji zespołu są m.in.: status Cisco Premium Partner, tytuł Dystrybutora Roku Powerwave, Fluke Networks Premier Advantage Partner oraz Spinner Distributor Award. Firma jest pięciokrotnym laureatem nagrody „Gazele Biznesu", finalistą konkursu na najlepszą strategię personalną „Inwestycja w kadry" i uczestnikiem programu „Biała Lista". W 2008 roku została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play". Oferowane przez spółkę produkty były też wielokrotnie nagradzane na targach informatycznych i telekomunikacyjnych.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Passus sp. z o.o.
http://networks.passus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »