Firma » Biznes

PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii

PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii
Zobacz więcej zdjęć »
PGE Obrót ogłasza loterię dla swoich klientów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.: Jej celem jest promocja elektronicznych rozwiązań dla klientów PGE m.in. eFaktury i elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Do wygrania jest samochód elektryczny, elektryczne rowery i hulajnogi. Akcja rozpoczęła się 10 czerwca i potrwa do 21 lipca br.

W loterii może wziąć udział każdy klient indywidualny PGE Obrót, który w czasie jej trwania zarejestruje się na stronie www.zielonaloteriapge.pl oraz zrealizuje przynajmniej jeden z określonych w regulaminie warunków: założy konto w elektronicznym biurze obsługi klienta (eBOK) lub w aplikacji Moje PGE i powiąże profil z kontem rozliczeniowym, aktywuje zgodę na korespondencję elektroniczną, w tym PGE eFakturę lub skorzysta z jednej ze wskazanych w regulaminie loterii ofert.

Za każdą z wymienionych czynności, jak również za aktywowanie zgód marketingowych, uczestnik loterii otrzyma określoną liczbę losów.

Naszym celem jest to, aby jak najwięcej klientów PGE Obrót korzystało z elektronicznych rozwiązań, które oferujemy. To nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale również ekologia. Z tradycyjnej faktury na rzecz elektronicznej zrezygnowało już ponad 2 miliony klientów, co oznacza oszczędności w zużyciu papieru na poziomie ok. 5,5 mln kartek rocznie. Dużą popularnością cieszą się także PGE eBOK i aplikacja Moje PGE, z których korzysta ponad milion użytkowników
– podkreśla Agnieszka Martyniuk p.o. Prezes Zarządu PGE Obrót.

W trakcie 6 tygodni trwania loterii odbędzie się 6 losowań i na koniec jedno losowanie nagrody głównej. Główną nagrodą jest samochód elektryczny marki Kia. Do wygrania są także elektryczne rowery i hulajnogi oraz karty płatnicze zasilone kwotą 3 tysięcy złotych.
Za organizację akcji odpowiada agencja Unique One z siedzibą w Warszawie.

Szczegółowe informacje dotyczące loterii znajdują się na www.zielonaloteriapge.pl .

PGE OBRÓT
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Dominik 2024-06-16 20:50:45

    Kocham wszystko co na kołach


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »