Gospodarka » Opakowania

Plast – Box SA sprzedał ponad ćwierć miliona wiader dla wyrobów mlecznych

Tylko w pierwszym półroczu 2012 roku ilość wiader dostarczonych dla odbiorców z branży mleczarskiej wyniosła ponad ćwierć miliona opakowań, czyli o 74% więcej w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym, co świadczy o zwiększeniu udziału tej grupy odbiorców wśród klientów spółki Plast-Box.

Plast - Box SA od ponad dekady dynamicznie rozwija współpracę z branżą mleczarską. Doświadczenie słupskiej spółki, wysoka jakoś produktów oraz zaufanie wieloletnich parterów handlowych umożliwiło osiągnięcie niezwykle satysfakcjonujących wyników finansowych. Potwierdzeniem dobrej koniunktury przedsiębiorstwa jest 124% wzrost przychodów w branży mleczarskiej uzyskanych za I półrocze 2012 roku w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

„Aktualnie współpracujemy z kilkudziesięcioma reprezentantami branży. Duża część z nich to nowi kontrahenci, których w ostatnim czasie zainteresowaliśmy naszą ofertą. Prowadzimy również rozmowy z kolejnymi potencjalnymi parterami handlowymi. Staramy się nieustannie poszerzać asortyment kierowany do nich, uzupełniając go o uniwersalne rozwiązania - takimi z pewnością są pokrywki do okrągłych wiader foliowanych oraz plastikowe rączki do wiader 20L, które niedawno wprowadziliśmy na rynek" - mówi Andrzej Sadowski, Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Tworzyw Sztucznych Plast - Box SA.

Plast - Box SA intensywnie pracuje nad udoskonaleniem oferty okrągłych wiader dla branży mleczarskiej. Spółka planuje rozpocząć dostawy szeroko stosowanych przez rynkowych liderów, nowych opakowań zdobionych za pomocą technologii IML. Uatrakcyjnienie oferty o nowe typy wiader zdobionych wysokiej jakości etykietą ma pozwolić spółce pozyskać nowych parterów handlowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »