Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Podróż po niejeden uśmiech

Podróż po niejeden uśmiech
Zobacz więcej zdjęć »
31 października rozpoczęła się od dawna planowana charytatywna wyprawa do Ameryki Centralnej. Podróżnicy Magda i Marcin Musiałowie będą poszukiwać skarbu śladami Piratów z Karaibów, ale ich celem będzie zdobycie czegoś cenniejszego niż zaginione złoto – uśmiechu Kamila Misztala.

 

Kamila, podopiecznego Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, i parę podróżników wbrew pozorom łączy bardzo wiele – fascynacja podróżami, optymizm i wytrwałość w spełnianiu swoich marzeń. Teraz ich drogi dodatkowo połączył wspólny cel – wyprawa charytatywna do Ameryki Centralnej. Magda i Marcin przemierzając kolumbijską dżunglę, tańcząc bachate na ulicach Dominikany i nurkując w wodach Panamy, równocześnie pomagają w zbieraniu środków na operację i rehabilitację Kamila. Po ich powrocie w kilku miastach m. in. w Krakowie, Warszawie, Mielcu i Rzeszowie planowana jest wystawa fotografii połączona z aukcją zdjęć i kiermaszem pamiątek z Karaibów. Zaplanowane wernisaże uświetni spotkanie z Jaśkiem Melą, Prezesem Fundacji „Poza Horyzonty”. Dzięki tej akcji młody chłopak, który w dzieciństwie uległ poparzeniu, będzie miał szansę na normalne życie, a w przyszłości… zwiedzenie Rzymu.

Planowana od dwóch lat podróż Magdy i Marcina Musiałów „Tańce wśród Piratów” nie doszłaby do skutku, gdyby nie wsparcie finansowe rzeszowskiej firmy Why Not Fly, która ufundowała bilety lotnicze i została sponsorem strategicznym wyprawy. Do akcji włączył się również Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, który objął patronat nad całą wyprawą i mianował podróżników Ambasadorami UEK w Ameryce Centralnej. Wszyscy zainteresowani mogą na bieżąco śledzić podróż Magdy i Marcina na blogu http://www.whynotfly.pl/dla-podroznikow/blogi-why-not-fly/wielka-wyprawa-magdy-i-marcina/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »